Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak kupować tanie loty?

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Tanie linie, czyli… Tanie linie lotnicze zamieszały na rynku przewoźników tradycyjnych, których oferta cenowa znacznie przekraczałą możliwości finansowe większości chętnych. Przydatne w poszukiwaniach tanich biletów może okazać się wyliczenie członków Zrzeszenia Europejskich Przewoźników Niskokosztowych. Do tej organizacji należą: easyJet, flybe, Jet2.com, Norwegian Air Shuttle, Ryanair, SverigeFlyg, transavia.com, Vueling, Volotea oraz Wizz Air. Według danych statystycznych wspomnianego Zrzeszenia przewoźnicy niskokosztowi wykonywali w ubiegłym roku ponad 4,5 tys. lotów dziennie a z ich usług skorzystało łącznie ponad 216 mln pasażerów. W Polsce znani są przede wszystkim Ryanair oraz Wizz Air. Warto jednocześnie pamiętać, że promocje cenowe i tanie bilety pojawiają się także w ofercie "tradycyjnych" przewoźników. Co zresztą jest uwidaczniane w wyszukiwarkach okazji biletowych, o czym nieco dalej.
Tanie linie, czyli… Tanie linie lotnicze zamieszały na rynku przewoźników tradycyjnych, których oferta cenowa znacznie przekraczałą możliwości finansowe większości chętnych. Przydatne w poszukiwaniach tanich biletów może okazać się wyliczenie członków Zrzeszenia Europejskich Przewoźników Niskokosztowych. Do tej organizacji należą: easyJet, flybe, Jet2.com, Norwegian Air Shuttle, Ryanair, SverigeFlyg, transavia.com, Vueling, Volotea oraz Wizz Air. Według danych statystycznych wspomnianego Zrzeszenia przewoźnicy niskokosztowi wykonywali w ubiegłym roku ponad 4,5 tys. lotów dziennie a z ich usług skorzystało łącznie ponad 216 mln pasażerów. W Polsce znani są przede wszystkim Ryanair oraz Wizz Air. Warto jednocześnie pamiętać, że promocje cenowe i tanie bilety pojawiają się także w ofercie "tradycyjnych" przewoźników. Co zresztą jest uwidaczniane w wyszukiwarkach okazji biletowych, o czym nieco dalej. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • ula
  2014-09-11 23:00:28
  Tanie loty to nie zawsze tanie wakacje. Ja się tak wpakowałam w koszty gdy poszłam z błahym zapaleniem pęcherza do lekarza w Norwegii. A wystraczyło zabrać zurascin uro i szybko by było po kłopocie.
  0
 • dgfetrhyjtuk
  2014-09-02 04:05:08
  Artykuł żenada, nic się nie dowiedziałem
  0
 • Jacuś
  2014-09-01 20:30:41
  Nudny ten artykuł!. Nic odkrywczego, takie bla, bla, bla. Strata czasu na czytanie.
  0
 • ola
  2014-09-04 20:18:49
  Ja w tym roku postanowiłam zaszaleć więc wzięłam kredyt w geitn baku i kupiłam fajne wakacje. Już nie mogę isę października doczekać.
  0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej