Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najlepsze ośrodki narciarskie w Austrii

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Ischgl jest szczególnie znany za sprawą swojego ośrodka narciarskiego Silvretta Arena, łączączym miasto ze szwajcarskim Samnaun. Ponad 200 kilometrów tras narciarskich i 40 wyciągów tworzy tam jeden z największych, a przy tym jeden z najbardziej obfitujących w śnieg ośrodków narciarskich w Alpach. Sezon zimowy rozpoczyna się każdego roku na początku listopada i trwa do końca kwietnia. Ischgl uchodzi dziś za jeden z najbardziej ekskluzywnych i najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w Alpach.
Ischgl jest szczególnie znany za sprawą swojego ośrodka narciarskiego Silvretta Arena, łączączym miasto ze szwajcarskim Samnaun. Ponad 200 kilometrów tras narciarskich i 40 wyciągów tworzy tam jeden z największych, a przy tym jeden z najbardziej obfitujących w śnieg ośrodków narciarskich w Alpach. Sezon zimowy rozpoczyna się każdego roku na początku listopada i trwa do końca kwietnia. Ischgl uchodzi dziś za jeden z najbardziej ekskluzywnych i najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w Alpach. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • zena
    2015-02-27 18:16:48
    My w tym roku wybieram sie ze Snow Nation do Livigno. Byl ktos z was moze na zorgnizowanym wyjezdzie na narty z dzieciakami?
    1
Reklama
Reklama

Zobacz więcej