W związku z ogłoszeniem bankructwa przez biuro podróży Sky Club oraz należącej do niego marki Triada, biuro podróży Rainbow Tours po raz kolejny wyraziło swoją chęć pomocy poszkodowanym klientom.

To już druga tego typu akcja w tym roku. Poprzednia miała miejsce, kiedy biuro podróży Ecco Holiday odwołało rezerwacje wakacyjnych wyjazdów z oferty first minute. Tym razem Rainbow Tours proponuje wszystkim pokrzywdzonym klientom Sky Club zakup wycieczki ze swojej oferty na lato.

W związku z tym Rainbow Tours oraz Bee Free przedstawili następującą ofertę: spółki proponują swoje oferty na lato w cenach, w jakich klienci zawarli umowy ze Sky Club Sp z o.o. oraz w miarę możliwości w hotelach o podobnym standardzie. Procedura zakupu wyjazdu w Rainbow Tours oraz Bee Free wiąże się jednak z dodatkowymi, które musi ponieść klient. Do nich trzeba zaliczyć: opłacenie rezerwacji zgodnie z warunkami uczestnictwa Rainbow Tours oraz Bee Free.

Szczegółowe informacje oraz warunki na podstawie których można skorzystać z pomocy dostępne są w całej sieci sprzedaży Rainbow Tours oraz Bee Free.