Wizz Air doda do siatki połączeń 7 nowych tras z Polski w ofercie na lato 2021 r. Po dwa loty tygodniowo będą odbywać się z Warszawy i Krakowa na greckie wyspy - Kretę i Santorini. Dodatkowo linia będzie realizować dwa razy w tygodniu loty z Gdańska do Splitu i z Katowic na Korfu. Poza tym loty będą odbywać się również na trasie Wrocław-Bourgas (Bułgaria).

"Dzisiaj podkreślamy nasze silne zaangażowanie w działalność w Polsce ogłaszając siedem nowych tras z pięciu polskich miast do atrakcyjnych wakacyjnych miejsc w Grecji, Bułgarii i Chorwacji. Dzięki ofercie Wizz Air polscy podróżni będą mogli cieszyć się tego lata długo oczekiwanymi wakacjami. Za sprawą wdrożonych przez Wizz Air, dodatkowych procedur bezpieczeństwa na pokładzie nasi pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i wygodnie" - powiedział członek zarządu ds. handlowych George Michalopoulos, cytowany w komunikacie.

Wizz Air jest niskokosztowa linią lotniczą w działającą w Europie. Z oferty linii skorzystało 40 mln pasażerów w roku finansowym F20 kończącym się 31 marca 2020 roku.