„Szalona Środa” jest bardzo popularna wśród podróżnych, dlatego z myślą o ich wakacyjnych planach LOT postanowił wydłużyć - tylko w najbliższą środę - czas obowiązywania promocji ze standardowych 6 do 24 godzin, co oznacza, że potrwa od północy do północy.

W środę 17 kwietnia tylko na stronie przewoźnika lot.com, pasażerowie będą mogli kupić bilety w bardzo atrakcyjnych cenach, nawet do 70% niższych od regularnej wartości biletu.

Zgodnie z zasadami promocji, do momentu rozpoczęcia „Szalonej Środy” kierunki są objęte tajemnicą. Możemy jednak już teraz zdradzić, że w ofercie znajdzie się m.in. letni spacer po Polach Elizejskich czy popołudniowe espresso przy Schodach Hiszpańskich.

Ceny biletów na podróże krajowe zaczynają się od 294 złotych w obie strony, a na trasy europejskie od 344 złotych. Terminy zostały dopasowane do letnich planów pasażerów i obejmują okres podróży na trasach krajowych od 14 lipca do 31 sierpnia 2013, a na zagranicznych – od 15 lipca do 15 września 2013.

Sprzedaż w najbliższej promocji będzie prowadzona wyłącznie na rynku polskim oraz na stronie lot.com. Więcej informacji o „Szalonej Środzie” będzie dostępnych na lot.com w zakładce „Promocje” oraz na profilu LOT-u na Facebook’u.