Nie masz ochoty tracić czasu na podpisywanie długoterminowych umów, dzwonienie na infolinię operatora czy wizyty w salonie? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię elastyczna oferta komórkowa Orange Flex dla Firm. Wszystkie formalności załatwisz w aplikacji, wybierzesz tam też 1 z 5 pakietów z bezpłatnymi połączeniami, SMS-ami, MMS-ami i GB oraz zapłacisz e-fakturę. Co jeszcze czeka Cię, jeśli dołączysz do Klubu Flex?

Orange Flex dla Firm – co to za oferta?

Jeśli prowadzisz swój własny biznes, z pewnością wiesz, jak ważnym narzędziem pracy jest telefon. Nie tylko ułatwia szybki kontakt z klientami i kontrahentami, ale umożliwia także korzystanie z internetu gdziekolwiek się znajdujesz. Wybierając ofertę komórkową dla firmy, zwróć uwagę, aby była elastyczna oraz idealnie dopasowana do Twoich dynamicznie zmieniających się potrzeb.

Orange Flex dla Firm to kilka planów komórkowych, które możesz zmieniać w zależności od tego, czego akurat potrzebujesz. Nie musisz podpisywać sztywnej umowy, w każdej chwili możesz też zrezygnować z korzystania z oferty (bez okresu wypowiedzenia). Zarządzając firmą, masz wystarczająco dużo na głowie, nie dokładaj sobie dodatkowych obowiązków – w Orange Flex dla Firm wszystkie formalności związane z usługą załatwisz w bezpłatnej aplikacji mobilnej, także płatności – do swojego konta w apce możesz podpiąć kartę płatniczą, a faktury będą opłacane automatycznie.

Telefon na firmę jednoosobową – poznaj pakiety Orange Flex dla Firm

Z jakich planów Orange Flex dla Firm możesz skorzystać?

 • 15 GB za 25 zł z VAT, w roamingu w UE 3,48 GB,
 • 30 GB za 30 zł z VAT, w roamingu w UE 4,18 GB,
 • 45 GB za 35 zł z VAT, w roamingu w UE 4,88 GB,
 • 80 GB za 50 zł z VAT, w roamingu w UE 6,96 GB,
 • 150 GB za 80 zł z VAT, w roamingu w UE 11,14 GB.

We wszystkich pakietach dostajesz rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu na numery stacjonarne i komórkowe w kraju oraz w Unii Europejskiej, paczki GB oraz danych do wykorzystania w roamingu. Możesz też zgarnąć Social Pass, czyli możliwość przeglądania social mediów bez utraty gigabajtów. Sprawdź na: https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm.

Orange Flex dla Firm – dlaczego jeszcze warto skorzystać z oferty?

 • Za pierwszy miesiąc za dowolny plan komórkowy w Orange Flex dla Firm zapłacisz tylko 1 zł.
 • Co miesiąc w aplikacji znajdziesz e-fakturę, którą opłacisz wygodnie dzięki podpiętej karcie lub BLIKiem.
 • Chcesz podzielić się gigabajtami ze znajomymi? W Orange Flex nie ma z tym problemu. Możesz przekazać dowolną ilość GB wszystkim, którzy też są Flex.
 • Jeśli Twój biznes się rozwija i potrzebujesz dodatkowych numerów, w Orange Flex dla Firm będziesz mógł dodać do 5 kont i zarządzać nimi przez apkę – w aplikacji mobilnej m.in. wybierzesz plany i opłacisz rachunki.
 • Jeśli dołączysz do Klubu Flex, będziesz cyklicznie otrzymywać atrakcyjne rabaty, kody zniżkowe czy kupony na usługi i produkty od Orange oraz partnerów.
 • W Sklepie Orange znajdziesz smartfony i inne urządzenia elektroniczne w super cenach. Na pewno wybierzesz coś dla siebie.
 • Jesteś kinomaniakiem? Aktywuj HBO Max przez Flexa, a przez miesiąc będziesz mieć dostęp do najlepszych produkcji za darmo.