Dekoncentracja mediów, czyli rząd PiS kontra reszta świata

autor: Elżbieta Rutkowska16.08.2017, 07:33; Aktualizacja: 16.08.2017, 08:26
media, telewizja

Rynek obawia się jednak, że celem jest zwalczanie mediów, które się władzy nie podobająźródło: ShutterStock

Według naszych informacji rządowy projekt ustawy dekoncentracyjnej jest już gotowy, ale zna go tylko kilka osób. Politycy PiS zapowiadają ujawnienie go jesienią

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (14)

  • trol(2017-08-19 05:23) Zgłoś naruszenie 00

    to jak pisza jest biznes i czemu niemieckie media maja miec przewage u nas kiedys im to rozdano za lapowki to pora i odebrac

    Odpowiedz
  • Rich(2017-08-16 15:54) Zgłoś naruszenie 64

    W Rządzie już przeliczyli sobie ile nowych pieniędzy wpłynie do budżetu z licencji. Takiego biznesu nie można sobie odpuścić

    Odpowiedz
  • Kimberly(2017-08-16 14:42) Zgłoś naruszenie 22

    uber niesamowicie podbija rynek - ponad milion klientów w ciągu 4 lat w Polsce śmiało można uznać za sukces

    Odpowiedz
  • zlot(2017-08-16 13:41) Zgłoś naruszenie 74

    Wspaniały izolacjonizm...

    Odpowiedz
  • Miś Uszatek(2017-08-16 11:41) Zgłoś naruszenie 1510

    No cóz Niemcy zostana wyproszeni.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • kuter(2017-08-16 10:32) Zgłoś naruszenie 1420

    A to co? Tajnie przez 000000 ??? Ustawa państwowa każda nie posiada w tym zakresie żadnych przesłanek niejawności a to oznacza , że PIS łamie prawo. W każdym czasie i miesjcu bydowana legislacja musi być dostępna dla Polaków. Zapoznać się z treścia i pracami ma prawo każdy. To gwałt na Polakach. Każdy ma tez prawo zgłaszac do niekj poprawki nim jeszcze powstanie. W taki sposób PIS buduje i wprowadza z cicha wszystkie ustaw! Konaia z rzędem tem kto wskaże gdzie są w necie dostępne pełne teksty dotychczas ustalonych ustaw? NIE MA. A co to oznacza dla Polaków i Polski? To gwałt na panstwie.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Mecenas(2017-08-16 09:21) Zgłoś naruszenie 2821

    znowu niemiecka gazeta kłamie ? niech niemiecka gazeta przypomni sobie jakie przepisy obowiązują w Niemczech i dlaczego, żadna gazeta z obcym kapitałem nie może w Niemczech istnieć.... !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zib(2017-08-16 09:07) Zgłoś naruszenie 3030

    Koniec orania mózgów polskich przez obce interesy. Po-ham-ke...szukaj se pracy, koniec judaszowania!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Wolfram(2017-08-16 08:35) Zgłoś naruszenie 2820

    Nie reszta świata tylko głównie kapitał niemiecki, która robi krecią robotę (może przeanalizujemy artykuły, tytuły w wydawanych przez Axel Springer pismach i portalach? ).

    Odpowiedz