Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nocowanie w luksusie. Oto najdroższe apartamenty hotelowe na świecie

1. Apartament hotelu The Mark (Nowy Jork, USA) – 75,000 USD za noc Wykończony w nowoczesnym stylu lokal zajmuje dwa ostatnie piętra hotelu The Mark, który znajduje się w nowojorskiej dzielnicy Upper East Side. Jest to największy (1,115 m.kw.) apartament hotelowy w USA, dysponujący biblioteką, ogromnym salonem który można błyskawicznie przekształcić na salę balową, oraz ogromnym tarasem (223 m.kw.) na dachu (z widokiem na Central Park). Zaprojektował go znany architekt i dekorator wnętrz Jacques Grange. Co ciekawe, goście dysponują prywatnym wejściem do sklepu Bergdorf Goodman, który jest tylko dla nich czynny 24 godziny na dobę. Na parterze hotelu The Mark znajduje się restauracja jednej z gwiazd światowej kuchni - Jean-Georges’a Vongerichtena.
1. Apartament hotelu The Mark (Nowy Jork, USA) – 75,000 USD za noc Wykończony w nowoczesnym stylu lokal zajmuje dwa ostatnie piętra hotelu The Mark, który znajduje się w nowojorskiej dzielnicy Upper East Side. Jest to największy (1,115 m.kw.) apartament hotelowy w USA, dysponujący biblioteką, ogromnym salonem który można błyskawicznie przekształcić na salę balową, oraz ogromnym tarasem (223 m.kw.) na dachu (z widokiem na Central Park). Zaprojektował go znany architekt i dekorator wnętrz Jacques Grange. Co ciekawe, goście dysponują prywatnym wejściem do sklepu Bergdorf Goodman, który jest tylko dla nich czynny 24 godziny na dobę. Na parterze hotelu The Mark znajduje się restauracja jednej z gwiazd światowej kuchni - Jean-Georges’a Vongerichtena. / Media

Powiązane

Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • rotuA
  2016-09-29 13:56:44
  The Royal Villa, Lagonissi Resort (Ateny, Grecja) – $47 za noc... spoko - gdzie mogę bookować?
  2
 • najbogatszy zyd
  2016-09-30 18:28:42
  chyba najdroższe z tego wszystkiego to biblioteki,ciekawe ilu cieci żyjących na koszt podatników z nich korzystało?
  3
 • Niki
  2016-10-25 10:33:38
  No jak to, kto korzysta z biblioteki? Na pewno Bill oraz Rihanna.
  2
Reklama
Reklama

Zobacz więcej