Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Litwa na wakacje. 5 miejsc do zwiedzenia

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Zamek w Trokach Jadąc z Wilna do Polski samochodem warto odwiedzić odrestaurowany zamek w Trokach, znajdujący się w dużym kompleksie leśnym i oblany niemal 400-hektarowym jeziorem Galwe. Budowla mieści w sobie muzeum, a latem można tu oglądać rekonstrukcje wydarzeń sprzed wieków. Zamek położony jest na półwyspie, a dostać się do niego można tylko stylizowanym, drewnianym mostem. To jedna z najważniejszych atrakcji turystycznych Litwy.
Zamek w Trokach Jadąc z Wilna do Polski samochodem warto odwiedzić odrestaurowany zamek w Trokach, znajdujący się w dużym kompleksie leśnym i oblany niemal 400-hektarowym jeziorem Galwe. Budowla mieści w sobie muzeum, a latem można tu oglądać rekonstrukcje wydarzeń sprzed wieków. Zamek położony jest na półwyspie, a dostać się do niego można tylko stylizowanym, drewnianym mostem. To jedna z najważniejszych atrakcji turystycznych Litwy. / ShutterStock
Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Kielus
  2015-08-17 17:57:04
  Potem będzie tekst: "Francuska stolica - Paris...", "Brytyjska stolica - London...", "Amerykańska stolica - Washington..." - i co jeszcze?!
  0
 • giga
  2015-08-18 21:31:50
  Nigdy nie pojadę na Litwę. Nie jeżdżę tam gdzie mnie nie chcą.
  0
 • gent
  2015-08-17 10:36:15
  Przede - wszystkim to jadąc na LITWĘ niech każdy z POLAKÓW liczy się z wrogością do języka Polskiego.LITWINI
  nie są nam przyjażni ,Rosjanie Litewscy tak są sympatyczni i przyjażni .
  1
Reklama
Reklama

Zobacz więcej