Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najbardziej oryginalne muzea w Polsce

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Muzeum Żaby - mieści się budynku obok Dyrekcji Parku Narodowego Gór Stołowych w Kudowie Zdroju W działającym od 2002r. muzeum amatorzy Żab mogą oglądać swoich ulubieńców w różnych wydaniach: znajduje się tu ponad 3 tys. eksponatów z blisko 20 krajów i 6 kontynentów. Jeśli chcecie zobaczyć popielniczki, maski do nurkowania, skarbonki, mydelniczki, ceramiczne figurki czy broszki – koniecznie tu zajrzyjcie. I oczywiście uważajcie na żaby, na terenie parku jest ich mnóstwo.
Muzeum Żaby - mieści się budynku obok Dyrekcji Parku Narodowego Gór Stołowych w Kudowie Zdroju W działającym od 2002r. muzeum amatorzy Żab mogą oglądać swoich ulubieńców w różnych wydaniach: znajduje się tu ponad 3 tys. eksponatów z blisko 20 krajów i 6 kontynentów. Jeśli chcecie zobaczyć popielniczki, maski do nurkowania, skarbonki, mydelniczki, ceramiczne figurki czy broszki – koniecznie tu zajrzyjcie. I oczywiście uważajcie na żaby, na terenie parku jest ich mnóstwo. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej