Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Macedonia niezwykła. Miejsca i smaki warte odkrycia

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Kanion Matka Jedno z najcudowniejszych dzieł natury na obszarze dzisiejszej Macedonii. Niezwykła mieszanka unikalnej fauny i flory z zabytkami o bardzo długiej historii. I to zaledwie pół godziny jazdy samochodem od centrum stołecznego Skopje (na zachód). Kanion i płynąca pomiędzy skałami rzeka oraz jezioro tworzą bardzo dogodne miejsce do aktywnego wypoczynku: w kajaku, łodzi albo podczas górskiej wędrówki lub wspinaczki. W malowniczej scenerii warto zobaczyć tu prawosławne klasztory - św. Andrzeja oraz św. Mikołaja.
Kanion Matka Jedno z najcudowniejszych dzieł natury na obszarze dzisiejszej Macedonii. Niezwykła mieszanka unikalnej fauny i flory z zabytkami o bardzo długiej historii. I to zaledwie pół godziny jazdy samochodem od centrum stołecznego Skopje (na zachód). Kanion i płynąca pomiędzy skałami rzeka oraz jezioro tworzą bardzo dogodne miejsce do aktywnego wypoczynku: w kajaku, łodzi albo podczas górskiej wędrówki lub wspinaczki. W malowniczej scenerii warto zobaczyć tu prawosławne klasztory - św. Andrzeja oraz św. Mikołaja. / ShutterStock
Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej