Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

8 kroków do wymarzonej kariery

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Ustal czego naprawdę chcesz Zanim rozpoczniesz poszukiwania i zaczniesz chodzić na rozmowy kwalifikacyjne, zdefiniuj swoje cele i zastanów się, co naprawdę chciałbyś robić. To brzmi jak największy banał, ale jak podkreśla Michał Środa, specjalista zajmujący się rekrutacją w firmie GoWork.pl, jednym z najczęstszych wpadek kandydatów jest właśnie nieumiejętność uargumentowania tego, dlaczego zależy im właśnie na tej pracy. Jeżeli wcześniej to ustalisz, łatwiej będzie się określić przed potencjalnym pracodawcą. Popracuj także nad uzasadnieniem.
Ustal czego naprawdę chcesz Zanim rozpoczniesz poszukiwania i zaczniesz chodzić na rozmowy kwalifikacyjne, zdefiniuj swoje cele i zastanów się, co naprawdę chciałbyś robić. To brzmi jak największy banał, ale jak podkreśla Michał Środa, specjalista zajmujący się rekrutacją w firmie GoWork.pl, jednym z najczęstszych wpadek kandydatów jest właśnie nieumiejętność uargumentowania tego, dlaczego zależy im właśnie na tej pracy. Jeżeli wcześniej to ustalisz, łatwiej będzie się określić przed potencjalnym pracodawcą. Popracuj także nad uzasadnieniem. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • ostrzeżenie z zielonej wyspy
  2015-06-28 18:17:44
  KROK PIERWSZY: WYJEDŹ STĄD JAK NAJSZYBCIEJ.
  Zostając tu będziesz tyrał za ochłapy i jeszcze wysłuchiwał jakiegoż to dostąpiłeś szczęścia, że w ogóle masz pracę.
  0
 • mcArtur
  2016-02-08 13:24:52
  dobry przepis jak wychować niewolników tyrających na swoich panów.
  0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej