Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Top 6 pomysłów, gdzie tanio polecieć na Sylwestra

BerlinBerliński Sylwester zaczyna się oczywiście pod Bramą Branderburską. Co roku zjawia się tam milion osób, co sprawia, że jest to jedna z największych ulicznych imprez na kontynencie. Po spektakularnych fajerwerkach i koncertach, które przygotowało miasto, można wyruszyć na jedną z wielu imprez. Berlin to w końcu lider sceny klubowej w Europie. Poza najlepszymi DJ-ami, na tutejszych zabawach można się cieszyć dekadenckim klimatem industrialnych wnętrz. Zobacz, co proponuje na przykład Spreepalais Alexanderplatz, E4 Club Berlin, czy Haus Ungarn. Część zwyczajów sylwestrowych znamy z Polski, ale Niemcy dodatkowo lubią tej nocy powróżyć sobie z ołowiu. Jeśli uda się utworzyć z niego koło, nadchodzący rok szykuje się wyjątkowo pomyślny.
BerlinBerliński Sylwester zaczyna się oczywiście pod Bramą Branderburską. Co roku zjawia się tam milion osób, co sprawia, że jest to jedna z największych ulicznych imprez na kontynencie. Po spektakularnych fajerwerkach i koncertach, które przygotowało miasto, można wyruszyć na jedną z wielu imprez. Berlin to w końcu lider sceny klubowej w Europie. Poza najlepszymi DJ-ami, na tutejszych zabawach można się cieszyć dekadenckim klimatem industrialnych wnętrz. Zobacz, co proponuje na przykład Spreepalais Alexanderplatz, E4 Club Berlin, czy Haus Ungarn. Część zwyczajów sylwestrowych znamy z Polski, ale Niemcy dodatkowo lubią tej nocy powróżyć sobie z ołowiu. Jeśli uda się utworzyć z niego koło, nadchodzący rok szykuje się wyjątkowo pomyślny. / ShutterStock
Wynagrodzenia od 1 lipca 2022 r. Rozliczanie płac po zmianach
Promocja Black Week – 50% taniej.


W książce szczegółowo wyjaśniono kwestie związane z obliczaniem …
Promocja Black Week – 50% taniej. W książce szczegółowo wyjaśniono kwestie związane z obliczaniem …
Tylko teraz
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Komentarze(1)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • Pod bramą brandenburską....
    2016-12-08 11:13:21
    Nie bo tam niebezpiecznie....... ciapaci już czekają na Sylwestra
    1
Reklama

Zobacz więcej

image for background

Przejdź do strony głównej