Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zamek Karlštejn, Český Krumlov i Polabí. 7 mniej znanych miejsc w Czechach

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Adršpach Zaledwie 30 km od Wałbrzycha i 60 km od Karpacza. Mała miejscowość wypoczynkowa Adršpach położona jest w Górach Stołowych, które w tej części noszą nazwę Adršpašskoteplické skály w dolinie Adršpašskiego potoku, kilka-kilkanaście kilometrów od polskiej granicy. Atrakcjami tego miejsca są: „Skalne miasto” położone na terenie Narodowego Rezerwatu Przyrody w Adršpašskoteplickich skálach (czes. Národní Přírodní Rezervace Adršpašsko-Teplické Skály), Stározamecký vrch (ruiny zamku Adršpach) oraz punkt widokowy na Křížovym vrchu z przepięknymi widokami na „skalne miasto”, Bukową Górę, Góry Krucze a przy dobrej widoczności również na Karkonosze.
Adršpach Zaledwie 30 km od Wałbrzycha i 60 km od Karpacza. Mała miejscowość wypoczynkowa Adršpach położona jest w Górach Stołowych, które w tej części noszą nazwę Adršpašskoteplické skály w dolinie Adršpašskiego potoku, kilka-kilkanaście kilometrów od polskiej granicy. Atrakcjami tego miejsca są: „Skalne miasto” położone na terenie Narodowego Rezerwatu Przyrody w Adršpašskoteplickich skálach (czes. Národní Přírodní Rezervace Adršpašsko-Teplické Skály), Stározamecký vrch (ruiny zamku Adršpach) oraz punkt widokowy na Křížovym vrchu z przepięknymi widokami na „skalne miasto”, Bukową Górę, Góry Krucze a przy dobrej widoczności również na Karkonosze. / ShutterStock
Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • hektor23
  2018-07-05 06:15
  Proszę nanieść poprawną wys. Śnieżki ma już 1603 m
  0
  zgłoś
 • romwaw
  2018-06-22 09:24
  Cudowne i dobrze utrzymane miejsca. Możemy się od Czechów uczyć !!!
  2
  zgłoś
Reklama
Reklama

Zobacz więcej