Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

7 sposobów na tanie bilety lotnicze

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
1. Lataj w nocyW języku angielskim powstało nawet specjalne określenie na tego typu loty - są to 'loty podkrążonych oczu'. Nie brzmi to zachęcająco, ale Nocne Marki powinny wziąć je pod uwagę. To trochę jak z nocnym pociągiem, wsiadasz późnym wieczorem, śpisz, a nad ranem budzisz się w nowym miejscu. Tego typu połączenia popularne są, między innymi na trasie z Wysp Kanaryjskich do kontynentalnej Hiszpanii, pomiędzy stolicami azjatyckimi i pomiędzy wybrzeżami Stanów Zjednoczonych. Zaoszczędzisz, a przy okazji czekają Cię niepowtarzalne widoki miast o wschodzie słońca.
1. Lataj w nocyW języku angielskim powstało nawet specjalne określenie na tego typu loty - są to 'loty podkrążonych oczu'. Nie brzmi to zachęcająco, ale Nocne Marki powinny wziąć je pod uwagę. To trochę jak z nocnym pociągiem, wsiadasz późnym wieczorem, śpisz, a nad ranem budzisz się w nowym miejscu. Tego typu połączenia popularne są, między innymi na trasie z Wysp Kanaryjskich do kontynentalnej Hiszpanii, pomiędzy stolicami azjatyckimi i pomiędzy wybrzeżami Stanów Zjednoczonych. Zaoszczędzisz, a przy okazji czekają Cię niepowtarzalne widoki miast o wschodzie słońca. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • michail
    2014-10-20 18:02:18
    mi tanio wychodzi latac z Niemiec, dodatkowo wzielem na wkaacje kredyt w Getin aby rozlozyc cene w czasie...
    0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej