Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najlepsze miejsca do zobaczenia w 2013 roku

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Mongolia – coraz częściej jest odwiedzana przez turystów, którzy postanowią zwiedzić Chiny. Jest to możliwe dzięki dobremu transportowi oraz możliwości połączenia zwiedzenia dwóch krajów podczas jednej podróży.
Mongolia – coraz częściej jest odwiedzana przez turystów, którzy postanowią zwiedzić Chiny. Jest to możliwe dzięki dobremu transportowi oraz możliwości połączenia zwiedzenia dwóch krajów podczas jednej podróży. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • renatka
    2013-03-17 12:24:57
    Dobrze, że blogerzy uwzględnili w tym rankingu także Turcję. To jest nieprawdopodobnie różnorodny kraj, gdzie, choć nie lubię tego sformułowania, każdy znajdzie coś dla siebie. Cztery morza, antyczna spuścizna, tajemniczy, ale barwny wschód kraju - Kurdystan, dobra kuchnia, ludzie "wschodni", co oznacza gościnność i otwartość. Od lat jeżdżę do Turcji, wykupuję sobie wycieczki, najczęściej w biurze alfa star i potem w ich ramach sporo zwiedzam. Ktoś mógłby powiedzieć, że co roku wyjeżdżać do tego samego kraju, to jakaś straszna nuda, ale ja tak nie uważam. Powoli rezerwuję wyjazd na tegoroczny sezon:)
    0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej