16 stycznia ruszy nowa promocja Polskich Linii Lotniczych LOT, dzięki której pasażerowie będą mogli zakupić bilet w promocyjnej cenie.

Oferta PLL LOT nosi nazwę NOWE FIRST MINUTE. Jest to oferta skierowana dla tych pasażerów, którzy planują swoją podróż z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. To właśnie dzięki wcześniejszemu planowaniu możliwe jest znalezienie biletu lotniczego w okazyjnej cenie. W nowej ofercie znajdą się rejsy LOT-u, które rozpoczynają się w kwietniu br.

Promocja NOWA FIRST MINUTE jest odpowiedzią na kończącą się ofertę First Minute. Przewagą nowej oferty jest jej zdecydowanie większa elastyczność i dostępność – NOWE FIRST MINUTE daje możliwość łączenia jej z innymi taryfami, dzięki czemu nie jesteśmy uzależnieni od dostępności tej taryfy w obie strony. Dodatkowo, NOWE FIRST MINUTE nie ogranicza się wyłącznie do rejsów „point to point”, a umożliwia także doloty.

Ceny biletów w nowej promocyjnej taryfie zaczynają się od 459 złotych za lot europejski w dwie strony. Na początku istnienia nowej taryfy LOT umożliwia zakup biletu w promocyjnej do takich miast jak: Londyn, Kopenhaga, Ryga, Berlin, Budapeszt oraz Wiedeń.

W lutym br. LOT przedstawi kolejną odsłonę popularnej oferty promocyjnej „Szalona Środa”, która umożliwia zakup biletu z nawet 50 proc. zniżką. W nowej odsłonie „Szalona Środa” obejmie połączenia transferowe pomiędzy rynkami zagranicznymi przez Warszawę.