Dla przedsiębiorcy istotna jest zarówno jakość, jak i cena usług, które wspomagają prowadzenie biznesu. Trudno sobie wyobrazić sprawne przedsiębiorstwo – nawet niewielkie – bez mobilnego internetu. Daje on stały dostęp nie tylko do poczty firmowej, ale także do innych, bardzo użytecznych rozwiązań chmurowych. Wystarczy dostęp do sieci, aby korzystać z bogatej oferty usług w ramach tej platformy.
Reklama
Pracownicy firmy mogą w dowolnym miejscu wykorzystywać firmowe dane – przeglądać faktury, prezentacje, raporty. Rozwiązania w chmurze są przydatne podczas pracy zdalnej, w podróży lub na spotkaniach. Dzięki platformie można wystawiać zdalnie faktury, wysyłać wiadomości do klientów, tworzyć dokumenty, do których po umieszczeniu w chmurze natychmiast mogą sięgnąć inni pracownicy. Wystarczy dostęp do internetu mobilnego.
Jedną z podstawowych zalet chmury jest gwarantowane przez nią bezpieczeństwo przetwarzanych danych na identycznym poziomie, jaki jest stosowany przez banki przy zabezpieczeniu transakcji finansowych. Dzięki temu T-Mobile może gwarantować pełną poufność przesyłanych i przechowywanych przez klientów danych oraz informacji w środowisku chmury obliczeniowej.
Kolejną zaletą chmury jest łatwość dostępu, ponieważ jest on możliwy z dowolnego miejsca oraz z każdego urządzenia z zainstalowaną przeglądarką internetową. Dla klientów posiadających smartfony lub tablety została przygotowana specjalna aplikacja do zarządzania usługami w chmurze. Dzięki niej klienci będą mieli usługi T-MobileCloud zawsze w zasięgu ręki.
Niezwykle proste zarządzanie usługami, produktami i aplikacjami w środowisku T-MobileCloud jest jego kolejnym atutem. Klienci nie muszą podawać żadnych danych kart kredytowych ani dokonywać przelewów, ponieważ zamówione przez nich pozycje zostaną dodane do ich faktury za usługi telekomunikacyjne w T-Mobile.
W tej chwili dla klientów T-Mobile dostępne są:
proDysk – usługa, którą opracowano z myślą o przedsiębiorcach, którzy cenią sobie dostęp do osobistych danych bez względu na miejsce i porę. Gwarantuje wyjątkowo duże bezpieczeństwo i poufność plików i informacji, wykonuje automatyczny backup danych, pozwala na bezpieczne dzielenie się plikami z innymi użytkownikami;
MyDysk – wprowadzona przez T-Mobile usługa, która oferuje abonentom prywatną przestrzeń do bezpiecznego przechowywania wrażliwych danych w chmurze. Abonenci T-Mobile będą mieli do wyboru dwie opcje usługi MyDysk;
iFaktury24 – to rozwiązanie zawiera wszystkie funkcjonalności niezbędne do zarządzania finansami w małej firmie. Cały program jest bardzo przyjazny i prosty w obsłudze. Prowadzi użytkownika krok po kroku po kolejnych etapach zarządzania finansami;
proHosting – w ramach tej usługi użytkownik może stworzyć własną stronę WWW, firmowy blog lub forum dyskusyjne. By zaprojektować własną stronę, nie trzeba być grafikiem ani programistą. ProHosting oferuje intuicyjny i łatwy w obsłudze kreator WWW, umożliwiający szybką edycję treści i szaty graficznej witryny. ProHosting oferuje także możliwość przesłania na serwer gotowej strony internetowej, stworzonej za pomocą dowolnego narzędzia;
proSklep – dzięki tej usłudze klienci korzystający z chmury mogą samodzielnie stworzyć własny sklep internetowy. Rozwiązanie oferuje bogaty pakiet funkcjonalności, a intuicyjny panel administracyjny i kreator pozwalają szybko i łatwo zaprojektować sklep online dla dowolnej branży oraz dowolnego typu produktów. proSklep oferuje ponadto wiele funkcjonalności zwiększających efektywność sprzedaży, w tym: integrację z popularnymi porównywarkami cen czy możliwość tworzenia czasowych promocji na wybrane produkty. Co więcej dzięki integracji platformy z bazami firm kurierskich, klienci sklepu mogą być na bieżąco informowani o statusie ich zamówienia;
proAuto – nowa usługa dla przedsiębiorców w ofercie T-Mobile, która umożliwia efektywne zarządzanie flotą pojazdów. Każdy z przedsiębiorców z całą pewnością doceni jej dużą funkcjonalność, która sprawdzi się zarówno w małej, jak i większej flocie pojazdów.
IaaS – usługa, dzięki której firmy mogą tworzyć własne serwery wirtualne lub całe środowiska serwerowe, zarządzać nimi z dowolnego miejsca na świecie, korzystając z zasobów obliczeniowych w formule click-and-done, płacąc tylko za to co zostało zużyte.
Usługi w chmurze
Chmura to nie tylko bezpieczeństwo danych. Za pomocą specjalnych aplikacji można w łatwy sposób stworzyć sklep internetowy, stronę WWW czy wirtualną centralę telefoniczną. Wybór tego typu rozwiązań pomaga zwiększyć skalę działania firmy, być widocznym dla klientów i partnerów biznesowych.
Więcej informacji na www.t-mobilecloud.pl
PARTNER CYKLU