Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jeśli nie studia, to co?

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Szkoła policealna Wokół szkół policealnych narosło wiele mitów, jak chociażby to, że jest to alternatywa dla słabszych uczniów. Tymczasem szkoły policealne pozwalają na szybsze niż w przypadku studiów zdobycie konkretnego zawodu. W wielu przypadkach od mgr przed nazwiskiem bardziej liczy się doświadczenie i praktyka - tę można zacząć zdobywać szybciej w przypadku szkół policealnych. Co więcej szkoły policealne kształcą w zawodach poszukiwanych na rynku pracy: instruktor fitness czy dietetyk
Szkoła policealna Wokół szkół policealnych narosło wiele mitów, jak chociażby to, że jest to alternatywa dla słabszych uczniów. Tymczasem szkoły policealne pozwalają na szybsze niż w przypadku studiów zdobycie konkretnego zawodu. W wielu przypadkach od mgr przed nazwiskiem bardziej liczy się doświadczenie i praktyka - tę można zacząć zdobywać szybciej w przypadku szkół policealnych. Co więcej szkoły policealne kształcą w zawodach poszukiwanych na rynku pracy: instruktor fitness czy dietetyk / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • ola
  2015-06-29 09:39:11
  80% pracowników w Polsce to magazyny,sklepy,montownie do których nie potrzeba nawet matury więc poco na siłę tworzyć armię sprzedawców i magazynierów z tytułem magistra ? ,chyba tylko po to żeby jeszcze bardziej poniżyć Polaków płacąc im za pracę 1200 złotych i mówiąc że emigracja to szansa .Żeby tym chętniej jechali pracować u niemieckiego lub angielskiego Pana !
  1
 • marv
  2017-02-09 23:29:42
  Nasi okupanci nie potrzebują magistrów a niewolników na magazynach,kasach itp. Studia straciły znaczenie.To zmarnowany czas.
  0
 • Kamilos
  2020-10-10 10:18:27
  Zgadzam się, że nie każdy musi mieć studia. Sam zacząłem i skończyłem po roku, nie czułem tego, nie miałem własnej kasy i czułem się z tym po prostu źle. Rzuciłem i poszedłem do pracy i cosinusa zaocznie na roczny kierunek. Byłem na swoim, kiedy znajomi kończyli studia i dobrze mi z tym. Różnicy w zarobkach też teraz wielkiej nie czuję.
  0
 • Olga77
  2019-02-15 11:01:47
  Z własnego doświadczenia polecam American Business Academy . Szkoła na wysokim poziomie,w dobrej cenie, jest wiele ciekawych kierunków i każdy może znaleźć coś dla siebie.
  2
Reklama
Reklama

Zobacz więcej