W biurze podróży Neckermann ruszyła sprzedaż wycieczek na sezon letni 2013 roku. W ofercie touroperatora na lato 2013 roku znalazło się ponad 90 kierunków, część ofert zapewnia lot samolotem, część dojazd własny. Dokonując rezerwacji, już teraz można liczyć na 30 proc. zniżki od ceny katalogowej.

Kierunki

Wybierając ofertę wczasów z dojazdem własnym, klienci mają możliwość spędzenia wakacji w Polsce, Bułgarii, Grecji, Czarnogórze, Rumunii, Chorwacji, Francji, Austrii, Hiszpanii, Czechach, na Węgrzech, Słowacji oraz we Włoszech.
Specjalnie dla rodzin z małymi dziećmi biura podróży Neckermann przygotowało ofertę „Rodzinne Wakacje”, gdzie do wyboru klienci mają: Turcję, Bułgarię, Rumunię, Egipt, Maroko, Tunezję, Chorwację, Czarnogórę, Hiszpanię, Portugalię, Grecję, Cypr oraz pobyty z europejskich parkach rozrywki.

Wakacje z zapewnionym przez biuro podróży przelotem samolotem są możliwe do takich miejsc, jak Turcja, Bułgaria, Rumunia, Czarnogóra, Egipt, Tunezja, Maroko, Malta, Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Portugalia, Cypr oraz Chorwacja.

Bonusy

Neckermann dla swoich klientów przygotował liczne promocje, które mają pomóc niezdecydowanym na wykupienie wczasów. Na jakie bonusy mogą liczyć klienci?

Przede wszystkim wszyscy, którzy zarezerwują letni wyjazd do 31 stycznia 2013 roku uzyskają nawet 30% zniżki za koszty hotelowe. Rezerwacja do 28 lutego 2013 r. pozwoli na oszczędności do 25%. Gwarancja niezmienności ceny jest bezpłatna. Jeżeli klient zdecyduje się na zakup wyjazdu do 28 maja może liczyć na 200 złotych „Megarabatu”. Inne bonusy to m.in.: all inclusive w cenie 2 posiłków, 3 noclegi gratis w określonych terminach, 10% zniżki dla nowożeńców, brak dopłat do pojedynczych pokoi dla singli, zniżki dla seniorów oraz stałe ceny dla dzieci do 18. roku życia.

Nowością, którą wprowadza Neckermann na polski rynek, jest możliwość zarezerwowania komfortowego przelotu. Usługa nosi nazwę „Premium Class” i obejmuje osobne stanowiska odpraw na polskich lotniskach, miejsca w samolocie w pierwszych sześciu rzędach, dodatkowe 5 kg bagażu głównego, specjalne posiłki na pokładzie, powitalny kieliszek szampana oraz prasę na pokładzie samolotu. Cena takiej przyjemności wynosi 198 złotych za lot w dwie strony.,

Ceny

W zależności od standardu hotelu, wyżywienia oraz terminu podróży ceny tygodniowych wyjazdów kształtują się następująco:
Bułgara z dojazdem własnym od 575 złotych, wybierając przelot samolotem trzeba zapłacić minimum 1351 złotych.
Chorwacja z dojazdem własnym od 616 złotych, wybierając przelot samolotem trzeba zapłacić minimum 2380 złotych.
Wakacyjny wyjazd do Egiptu to koszt około 2 tys. złotych. Pobyt w Maroku to wydatek od 2200 złotych.
Grecja z dojazdem własnym od 812 złotych, wybierając przelot samolotem trzeba zapłacić minimum 1500 złotych.
Czarnogóra z dojazdem własnym kosztuje od 917 złotych. Wybierając się samodzielnie do Francji trzeba liczyć się z wydatkiem minimum 940 złotych. Podobne wczasy we Włoszech kosztują minimum 900 złotych.
Taniej zapłacą klienci, którzy zdecydują się na wyjazd na Węgry. Ceny zaczynają się od 840 złotych. Z koeli wyjazd własnym środkiem transportu do Hiszpanii jest wyceniany od 637 złotych, wycieczka lotnicza kosztuje minimum 1680 złotych.

Wycieczki do Turcji zaczynają się od 1650 złotych.