Plush na Kartę z nową ofertą. Nadal „bez konsekwencji”, z większymi pakietami internetowymi oraz jasnymi co do zasad zestawami usług. Od 22 kwietnia dostępne będą nowe taryfy marki stworzonej specjalnie dla młodych.

Plush - marka dla młodych

Od startu nowej marki we wrześniu 2014 roku ponad 1,1 miliona nowych klientów zostało użytkownikami Plusha. Klienci Plusha generują prawie 4 razy więcej użycia Internetu niż klienci Plusa Na Kartę. Wysyłają również 1,5 raza więcej SMS-ów/MMS-ów.

Nowa oferta Plusha
To prosta konstrukcja trzech zestawów usług, z dużym pakietem Internetu i darmowym dostępem do Facebooka w każdym z nich. Na start oferty do wyboru są:
1. Oferta kompleksowa zawierająca 10 GB pakietu internetowego, rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za tylko 29 zł na 30 dni.
2. Pakiet internetowy 5 GB, SMS-y bez limitu i stawką 9 groszy za minutę połączenia na komórki za 19 zł na 30 dni.
3. Najtańszy zestaw z pakietem internetowym 3 GB i SMS-ami bez limitu już za 15 zł na 30 dni.Oferta Plush na kartę / Media

Wraz z nową ofertą przygotowane zostały także nowe startery.

Przenoszący numer do Plusha otrzymają rabat 50% na wybrany pakiet przez pierwsze trzy miesiące korzystania z oferty. Dodatkowo w ramach Strefy Plusha użytkownicy będą mogli zdobyć gadżety z wizerunkiem Plusha takie jak koszulki, bluzy czy kubki.

Oprac. T.J.