Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Najmniejsze państwa świata

9. Malediwy - Archipelag to ok. 1190 wysepek osadzonych na 26 atolach koralowych narosłych na podmorskim łańcuchu wulkanicznym. Położone na Oceanie Indyjskim liczą zaledwie 298 km2.
9. Malediwy - Archipelag to ok. 1190 wysepek osadzonych na 26 atolach koralowych narosłych na podmorskim łańcuchu wulkanicznym. Położone na Oceanie Indyjskim liczą zaledwie 298 km2. / ShutterStock

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Powiązane

Reklama

Reklama

Komentarze(5)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • rodman
    2012-04-23 07:21:37
    Pociągają mnie Malediwy.Odkładam pieniążki na wyjazd.
    1
  • Mirek
    2012-04-23 22:20:59
    Zawsze można sprawdzić kondycję finansowa i wiadomo na czym się stoi, korzystałem przy takich okazjach z pomocy verdict zamawiasz raport i pozamiatane.
    0
  • ola
    2012-04-23 02:11:43
    Malta jest wspaniała i ja bardzo chętnie bym się wybrała na tą niepowtarzalną wyspę. Przeraża mnie jednak powracający temat upadłości biur. Wydać tyle kasy i zostać na lodzie to nie jest najlepsze rozwiązanie.
    1
  • szuger53
    2021-10-14 23:18:19
    nailepiej jest w polsze
    1
  • Klient
    2012-05-07 00:42:25
    Dokładnie zgadza się z Mirkiem tyle tylko ze ja sprawdzam w eKRS.pl
    2

Reklama

Reklama
Reklama

Zobacz więcej

image for background

Przejdź do strony głównej