Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Egipt - te miejsca musisz zobaczyć

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Abu Simbel – miasto położone nad Jeziorem Nasera warto zobaczyć ze względu na znajdujący w nim kompleks świątynny zbudowany przez faraona Ramzesa II. Abu Simbel stanowi w chwili obecnej jeden z najistotniejszych zabytków Egiptu.
Abu Simbel – miasto położone nad Jeziorem Nasera warto zobaczyć ze względu na znajdujący w nim kompleks świątynny zbudowany przez faraona Ramzesa II. Abu Simbel stanowi w chwili obecnej jeden z najistotniejszych zabytków Egiptu. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • p
  2012-05-16 22:59:41
  Jak dla mnie turystyczne miejscowości jak Hurgada nie są miejscami, które każdy musi zobaczyc - wręcz przeciwnie. Autor, natomiast nie wspomniał o wielkich pustyniach egipskich, które są dużo bardziej atrakcyjne, tak samo jak oazy zachodniego Egiptu, które naprawdę warto zwiedzić. Gdzie jest np. Aleksandria?
  0
 • J
  2012-05-24 10:50:20
  Bardzo dobry komentarz byłem w Hurgadzie i radzę omijać, omijać omijać. No chyba że trzeba coś kupić czego nie ma w hotelowym sklepie. Polecam dom handlowy Kleopatra zakupy w zachodnim stylu, bez piećiu minut targowania się o znaczki pocztowe.
  0
 • GoodAdvise
  2012-07-09 23:14:21
  Pracodawco, jeżeli chcesz wysłać swoich pracowników na wczasy to tylko EGIPT. Tanio, ekonomicznie. Wiele atrakcji do zwiedzenia. Plaże, piramidy, sfinksy. Żyć nie umierać. Byłem tam ze swoimi pracownikami i chyba powtórzymy taka podroż za rok! Najlepiej z Timehsaringiem, bo jest o wiele taniej dla przedsięibiorcy
  0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej