Multimedia Polska rozpoczynają sprzedaż telefonii komórkowej w modelu MVNO i tym samym uzupełniają dotychczasowe portfolio usług telekomunikacyjnych i telewizyjnych. Operator wprowadza konkurencyjną ofertę obejmującą m.in. jeden abonament i wspólny pakiet minut dla telefonii stacjonarnej i komórkowej.

- Konsekwentnie realizujemy naszą strategię rozbudowy oferty usług telekomunikacyjnych i telewizyjnych. Telefonia komórkowa jest kolejnym produktem, który stanowi doskonałe uzupełnienie naszego portfolio usług. Wcześniej nie decydowałem się na dostarczanie usług mobilnych, z uwagi na mało atrakcyjne propozycje operatorów infrastrukturalnych. Obecnie wynegocjowaliśmy bardzo korzystne warunki umowy z Polkomtelem, toteż usługa ta, generując przyzwoitą marżę, stanie się realną częścią naszego biznesu. Liczymy, że nasza konkurencyjna oferta spotka się z zainteresowaniem zarówno nowych, jak i dotychczasowych klientów. – mówi Andrzej Rogowski, Prezes Zarządu Multimedia Polska.

Innowacyjnym rozwiązaniem oferowanym przez Multimedia Polska jest jeden abonament i wspólny pakiet minut dla telefonii stacjonarnej i komórkowej. Każdy abonent będzie mógł wybrać do 3 kart SIM i wykorzystywać limit połączeń z maksymalnie czterech aparatów (jednego stacjonarnego i trzech komórkowych). Liczba wykorzystywanych kart SIM nie wpłynie na wysokość abonamentu.

Taka integracja to przede wszystkim duża wygoda dla abonentów - wszystkie usługi na jednym rachunku oraz jeden numer do kontaktu z operatorem.

Dla klientów korzystających zarówno z telefonii stacjonarnej jak i komórkowej Multimedia Polska przygotowały dwa plany taryfowe: Mobilny 120 (abonament 29 zł) i Mobilny 300 (abonament 39 zł), w ramach których klient będzie miał do dyspozycji odpowiednio 120 lub 300 minut na połączenia stacjonarne i komórkowe.

Operator przygotował również dwa plany taryfowe obejmujące wyłącznie telefonię komórkową: multiMOBILE Start 40 (abonament 8,99 zł) i multiMOBILE Start 80 (abonament 14,99 zł), w ramach których abonenci otrzymują pakiet odpowiednio 40 oraz 80 minut na połączenia do wszystkich sieci krajowych.

Świadczenie usług telefonii komórkowej przez Multimedia Polska jest możliwe dzięki umowie z Polkomtelem, operatorem sieci Plus, który zapewni Multimediom hurtowy dostęp do sieci mobilnej.