Rusza nowy portal E-skipass.pl, dzięki któremu miłośnicy jazdy na nartach będą mieli możliwość zakupienia karnetów do ośrodków narciarskich przez Internet. Serwis reklamuje się cenami niższymi nawet o 40 proc.

Serwis E-skipass.pl daje polskim użytkownikom możliwość zakupu i aktywacji karnetów na trasy zjazdowe bez wychodzenia z domu – a więc mają oni szansę zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas, który trzeba doliczyć w momencie tradycyjnej aktywacji karnetu na stoku.

W tym momencie oferta zakupu karnetów na trasy zjazdowe obejmuje tylko polskie ośrodki sportów zimowych w Myślenicach, Czarnej Górze, Karpaczu, Palenicy Ustroniu, Beskidzie, Wiśle, Koninkach oraz w Zieleńcu.

Zakup karnetu

Kupno oraz aktywacja karnetu dokonywana jest przez Internet. Klienci mają do wyboru miejscowość oraz rodzaj karnetu, jaki chcą kupić.

Podczas zakupu pierwszego karnetu trzeba doliczyć dodatkową opłatę w wysokości 30 zł za wydanie karty, na której będą zapisywane zakupione karnety. Po sfinalizowaniu zakupu w przeciągu 3 dniach karta przyjdzie do użytkownika na wskazany podczas rejestracji adres. Warto zwrócić uwagę, że karta jest wydawana na jedną, konkretną osobę, i że może być na niej załadowany tylko jeden karnet.

Ceny

W zależności od miejscowości oraz długości karnetu ceny zaczynają się już od 52 złotych za jednodniowy karnet w Wiśle. 87 złotych trzeba zapłacić za dwudniowy karnet obowiązujący na zjazdy na Śnieżycy w Kasinie Wielkiej. Siedmiodniowy skipass na Czarny Groń kosztuje 384 złotych. Dziesięciodniowy karnet BeskidSki obejmujący zjazdy w 6 ośrodkach narciarskich kosztuje 439 złotych.

Przed zakupem warto upewnić się, jakie warunki zapewnia karnet: czy są to kolejne dni, czy dowolnie wybrane przez klienta.

W chwili obecnej do większości karnetów 5-, 6- i 7-dniowych E-skipass.pl dołącza darmowe ubezpieczenie narciarskie.

Kto zdecyduje się na wykupienie karnetu do ośrodków narciarskich wcześniej, nie na ostatnią chwilę, może liczyć na znaczne obniżki cen. – Oferty first minute, dostępne w tej chwili w serwisie, idą w parze ze zniżkami nawet do 40 procent. Im bliżej sezonu, tym rabat będzie się nieco zmniejszał, zawsze jednak e-skipass będzie tańszy, niż ten kupiony bezpośrednio na stoku – mówi Adam Bral, współwłaściciel E-skipass.pl