Już od 16 października klienci T-Mobile będą mogli skorzystać z trzech nowych taryf: Basic Comfort oraz Premium. Wraz z nimi operator wprowadza również usługę MyBox, która daje dostęp do licznych aplikacji mobilnych.
T-Mobile / Media

Nowe taryfy

W ramach pierwszej z taryf - Basic (39,99 zł/miesięcznie), klienci będą mogli skorzystać z 400 minut do wszystkich oraz 0,5 GB na internet. Taryfa Comfort (59,99), to już nielimitowane połączenia wewnątrz sieci, 800 minut do wszystkich oraz 1 GB internetu. Najdroższa z taryf - Premium (79,99), zagwarantuje użytkownikom nielimitowane rozmowy i SMS w ramach wszystkich sieci i 2GB internetu.

W ramach poszczególnych taryf, użytkownicy będą mogli skorzystać z 24 lub 36-miesięcznej umowy z operatorem. W przypadku pierwszej z nich, dostęp do pakietów internetowych będzie wiązać się z dodatkową opłatą w wysokości 10 zł miesięcznie. Nowe taryfy dostępne będą również w ofercie bez telefonu.

MyBox

MyBox to mobilne centrum aplikacji, które daje nam dostęp do licznych usług – nawigacji, serwisów VOD oraz sklepów z e-bookami i muzyką. T-Mobile podzielił te aplikacje na dwie kategorie – „Hity” (serwisy premium) oraz „Polecane”. Wśród „Hitów” dostępne są m.in. Audioteka, iplex, Naviexpert, Sklep mp3, czy SuperMemo. Klienci T-Mobile otrzymują 30-dniowy bezpłatny dostęp do powyższych aplikacji. Po zakończeniu okresu promocyjnego, przyjdzie im natomiast zapłacić 7,90 zł/miesięcznie za każdą z nich. Kwota ta będzie doliczana do rachunku za telefon.

W kategorii „Polecane” będą natomiast dostępne aplikacje bezpłatne lub te przygotowane dla T-Mobile przez partnerów operatora (np. Stopklatka, Tuba FM, Allegro). W drugim przypadku, klienci również będą mogli skorzystać z 30-dniowego okresu promocyjnego. Aplikacja MyBox będzie dostępna dla abonentów T-Mobile posiadających smartfony z systemem Android (co najmniej w wersji 2.2).