Autopromocja

Tablet z dwiema kartami SIM

Logo Lenovo. Fot. Andrew Harrer/Bloomberg
Logo Lenovo. Fot. Andrew Harrer/BloombergBloomberg / Andrew Harrer
18 czerwca 2012

Firma Lenovo stworzyła pierwszy na świecie tablet posiadający dwie karty SIM - LePad A2107. Rozwiązanie to, choć od lat stosowane w wielu chińskich telefonach i słuchawkach Nokii, to na rynku tabletów jest absolutną nowością.

Dwie karty SIM w Lenovo LePad A2107 w praktyce mogą okazać się bardzo przydatne. A to dlatego, że zwiększają szanse na uniknięcie problemu braku zasięgu sieci, a tym samym na połączenie się z internetem.

Co zaś się tyczy innych kwestii związanych ze specyfikacją techniczną tabletu, to wiadomo, że będzie wyposażony w siedmiocalowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, jednordzeniowy procesor MTK6575 1GHz, 1GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej oraz akumulator 3550 mAh.

Dodatkowo, LePad A2107 ma posiadać aparat cyfrowy 3 Mpix oraz kamerę internetową 2 Mpix. Będzie mógł również pochwalić się łącznością 3G i Wi-Fi. A wszystko to zamknięte w estetycznie prezentującej się obudowie o wadze 400 gramów i grubości 11,5 mm.

Tablet ma pracować na systemie operacyjnym Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Urządzenie od przyszłego tygodnia ma pojawić się w Chinach. Później zaś będzie podbijać kolejne rynki.

Autopromocja
381298mega.png
vAT KOMENTARZ.png
380777mega.png
Źródło: PAP Life

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381367mega.png
381364mega.png
381208mega.png