Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Przed podróżą samolotem poznaj swoje prawa i obowiązki

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Odpowiedzialność linii lotniczych Według postanowień unijnego rozporządzenia (WE) nr 2027/97 z 9 października 1997 r. w sprawie odpowiedzialności przewoźnika lotniczego z tytułu przewozu pasażerów i ich bagażu drogą powietrzną linie lotnicze z terenu UE podlegają w zakresie odpowiedzialności odszkodowawczej zapisom konwencji montrealskiej z 28 maja 1999 roku. Rozporządzenie stawia jako wymóg ubezpieczenie przewoźnika od odpowiedzialności wobec pasażerów i nałożyło na wszystkich przewoźników UE obowiązek udostępniania informacji o zasadach odpowiedzialności we wszystkich kanałach sprzedaży.
Odpowiedzialność linii lotniczych Według postanowień unijnego rozporządzenia (WE) nr 2027/97 z 9 października 1997 r. w sprawie odpowiedzialności przewoźnika lotniczego z tytułu przewozu pasażerów i ich bagażu drogą powietrzną linie lotnicze z terenu UE podlegają w zakresie odpowiedzialności odszkodowawczej zapisom konwencji montrealskiej z 28 maja 1999 roku. Rozporządzenie stawia jako wymóg ubezpieczenie przewoźnika od odpowiedzialności wobec pasażerów i nałożyło na wszystkich przewoźników UE obowiązek udostępniania informacji o zasadach odpowiedzialności we wszystkich kanałach sprzedaży. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej