Play zaprezentował odświeżoną FORMUŁĘ MIX oraz nową, Elastyczną FORMUŁĘ MIX. Nowa oferta rusza od 03 czerwca. Klient sam decyduje o długości trwania kontraktu i wysokości zobowiązania. Jeśli doładuje wielokrotność ustalonej sumy,

Kiedy na rynku telekomunikacyjnym aż huczy od plotek o czerwcowym terminie uruchomienia LTE w T-Mobile, PLAY postanowił stonować nastroje i nie zaoferował kolejnych formuł z LTE. Postanowił natomiast odświeżyć swoją ofertę MIX dla klientów pre-paid, ale chcących w zamian za smartfon, związać się z operatorem na dłużej. Na rynku pojawi się również nowa, elastyczna FORMUŁA.

ikona lupy />
Elastyczna formuła MIX / Media
ikona lupy />
Elastyczna formuła MIX - ceny / Media

W ofercie MIX, Play proponuje smartfony w cenie od 1 zł, oczywiście, jeżeli wybierzemy odpowiednią wysokość doładowań. W elastycznej ofercie klient sam decyduje o długości trwania kontraktu i wysokości zobowiązania: minimum dla oferty z telefonem to umowa na 24 doładowania - 30 złotych przez pierwszy rok i 60 złotych przez drugi.

ikona lupy />
Formuła MIX odświeżenie obecnej oferty / Media

Uzyskamy też możliwość złożenia dyspozycji zmiany warunków umowy w dowolnej chwili trwania kontraktu. DO tego oczywiście darmowy Internet LTE do końca 2014 roku

Aktualnie mamy kilkaset tysięcy klientów korzystających z opcji MIX. Dla nas największą zachęta do stworzenia tej oferty był spadek cen smartfonów z LTE aby i w tej. Miesiąc bez doładowania wydłuża umowę, bez żadnych kar," - informuje Bartosz Dobrzyński, członek zarządu i szefem marketingu sieci Play.

Nowa FORMUŁA MIX Elastyczna w Play 3 czerwca. Kampania reklamowa wystartuje 10 czerwca i jej bohaterem będzie Kamil Bednarek.