Netia wprowadziła gamę nowych ofert skierowanych do segmentu małych firm i domowych biur (SOHO), a w niej m.in. tablet za 1 zł wraz z dostępem do e-prasy, czy bezpłatna pomoc techniczna Assistance. Nowością jest również fakt, iż nowa, przełomowa oferta TV Netii jest też dostępna dla firm z segmentu Home Office.

Klienci biznesowi, którzy zdecydują się na usługi Netii skierowane do rynku SOHO (Small Office, Home Office), mogą wybrać rozwiązanie najkorzystniejsze dla siebie spośród kilkunastu atrakcyjnych ofert promocyjnych. Na przykład, w ramach oferty Premium z tabletem, mogą zakupić internet w cenie już od 87,80 zł miesięcznie, wraz z tabletem Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (WiFi) za złotówkę, oraz stałym dostępem do e-prasy.

W wybranych ofertach skierowanych do małego biznesu, Netia wprowadziła dodatkową usługę, która wspiera klientów w codziennym prowadzeniu biura. Assistance - Pomoc w biurze, czyli bezpłatny serwis sprzętu komputerowego i biurowego, oraz wybranych sprzętów RTV i AGD, realizowany przez AXA Assistance. Usługa ta dostępna jest m.in. w ofercie Internet z Assistance, obejmującej internet stacjonarny z routerem WiFi Netia Spot, w cenie od 39,90 zł netto miesięcznie.

Reklama

Kolejną nowością w ofercie Netii dla małych firm jest fakt, iż z nowej, oferty telewizyjnej Netii mogą korzystać również małe firmy, w których działalność jest prowadzona w lokalu mieszkalnym (Home Office), a TV nie jest odtwarzana publicznie.