statystyki

Afera Huawei. "Nikt z polskiego rządu nie formułował wobec nas zarzutów. Liczymy na dialog" [WYWIAD]

autor: Bartek Godusławski25.07.2019, 07:39; Aktualizacja: 25.07.2019, 07:50
"Huawei stabilnie stoi na kilku filarach. Bardzo ważną częścią naszego biznesu jest sprzedaż smartfonów, tabletów, laptopów i akcesoriów. Inną częścią biznesu jest 5G."

"Huawei stabilnie stoi na kilku filarach. Bardzo ważną częścią naszego biznesu jest sprzedaż smartfonów, tabletów, laptopów i akcesoriów. Inną częścią biznesu jest 5G."źródło: ShutterStock

- Jesteśmy gotowi do udostępnienia odpowiednich danych i informacji instytucjom, które będą decydowały o rozwoju technologii 5G w Polsce - mówi Ryszard Hordyński, dyrektor ds. strategii i komunikacji Huawei w Polsce.

Czy spotkanie głów państw USA Donalda Trumpa i Chin Xi Jinpinga podczas szczytu G20 w Osace, które przynajmniej chwilowo złagodziło napięcia handlowe pomiędzy tymi krajami, doprowadziło też do jakiejś odwilży, jeśli chodzi o Huaweia i administrację publiczną w Polsce?

Oczywiście pilnie śledzimy wpisy prezydenta Donalda Trumpa na Twitterze – to dobra wiadomość dla wszystkich, że światowe mocarstwa stopniowo dochodzą do porozumienia. Tu, na miejscu staramy się prowadzić biznes jak zwykle, choć globalne napięcia trochę nam to utrudniały. Teraz liczymy, że te utrudnienia znikną, tak jak się pojawiły. Obecnie skupiamy się na prezentowaniu naszej technologii i pokazywaniu, że jesteśmy najlepsi, jeśli chodzi o 5G. Widzimy pewne sygnały, że nasze argumenty są słyszane.


Pozostało 86% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane