Termin złożenia zeznania podatkowego za 2013 rok mija 30 kwietnia o godzinie 23:59. Podatnicy, którzy dotąd nie wypełnili zeznania mogą zrobić to korzystając z programu PIT Format 2013 dostępnego na stronie gazetaprawna.pl. Program posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

Jak skorzystać z programu PIT Format 2013? To bardzo proste. Wystarczy pobrać program lub uruchomić go online, a następnie w ciągu pięciu minut wypełnić zeznanie podatkowe i przesłać je za pośrednictwem aplikacji e-Deklaracje lub wydrukować zeznanie w celu złożenia go w urzędzie skarbowym.

Dlaczego warto skorzystać z programu PIT Format 2013? Ponieważ jest on zgodny z wymogami Ministerstwa Finansów i został już sprawdzony przez 7 milionów podatników. Ponadto program zawiera system pomocy, który krok po kroku przeprowadzi podatnika przez proces rozliczenia PIT. Program posiada także wbudowaną bazę urzędów skarbowych - dzięki czemu podatnik łatwo znajdzie właściwy dla niego urząd. Co ważne PIT Format 2013 skutecznie chroni dane osobowe podatnika. Program posiada również darmową licencję komercyjną dla firm, biur rachunkowych, księgowych oraz doradców podatkowych.

Nie warto czekać na ostatnią chwilę - skorzystaj z programu PIT Format 2013 już teraz.