Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wybieramy idealny tablet. Na co warto zwrócić uwagę?

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Ekran Pierwszym elementem, na który warto zwrócić uwagę jest przekątna ekranu. O ile 7- i 8-calowe tablety sprawdzą się przy pracy mobilnej, o tyle w domu zdecydowanie lepiej korzysta się z 10-calowca. Drugim istotnym czynnikiem jest technika, w jakiej został wykonany panel LCD. Tu zdecydowanie warto zainwestować w wyświetlacz IPS, który zaoferuje nam lepsze nasycenie barw i szersze kąty widzenia. Warto zwrócić uwagę na rozdzielczość. Na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń Full HD (1920x1080), choć standardem są wciąż te pracujące w rozdzielczości 1280x800. Urządzenia o rozdzielczości mniejszej niż 1024x768 raczej nie spełnią naszych oczekiwań.
Ekran Pierwszym elementem, na który warto zwrócić uwagę jest przekątna ekranu. O ile 7- i 8-calowe tablety sprawdzą się przy pracy mobilnej, o tyle w domu zdecydowanie lepiej korzysta się z 10-calowca. Drugim istotnym czynnikiem jest technika, w jakiej został wykonany panel LCD. Tu zdecydowanie warto zainwestować w wyświetlacz IPS, który zaoferuje nam lepsze nasycenie barw i szersze kąty widzenia. Warto zwrócić uwagę na rozdzielczość. Na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń Full HD (1920x1080), choć standardem są wciąż te pracujące w rozdzielczości 1280x800. Urządzenia o rozdzielczości mniejszej niż 1024x768 raczej nie spełnią naszych oczekiwań. / Bloomberg / Ralph Orlowski

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • Radek
    2017-05-26 15:24:08
    Bardzo ciekawy poradnik. Zanim kupiłem swój tablet, sporo się naczytałem o parametrach. A potem drugie tyle czasu spędziłem na znalezieniu odpowiedniego. Ale udało mi się i to w całkiem dobrej cenie. Zamówiłem ze strony otosklep24. Wysłali tablet już następnego dnia, więc mogłem się nim szybko nacieszyć.
    0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej