Premiera pierwszego Samsung GALAXY Tab z 7-calowym ekranem w 2010r. otworzyła nowy rozdział w branży rozwiązań mobilnych. Dziś, po prawie trzech latach, Samsung kontynuuje rozwój tego sektora, by sprostać wyzwaniom, jakie niesie życie we współczesnym świecie - mówi JK Shin, prezes działu IT & Mobile Communications w Samsung Electronics.

GALAXY Note 8.0 wpłynie na rozwój całej kategorii produktów, ponieważ jest w pełni przenośny, a przy tym umożliwia wydajną pracę każdego dnia. Jest to pionierskie rozwiązanie wzbogacające nasze codzienne życie, zarówno w pracy, jak i poza nią.

Samsung Galaxy Note 8.0

Samsung Galaxy Note 8.0

źródło: Bloomberg

GALAXY Note 8.0 został wyposażony w wiele przydatnych funkcji, takich jak możliwość podzielenia 8-calowego ekranu na kilka okien i uzyskania łatwego dostępu do wielu aplikacji jednocześnie. W komplecie znajdziemy rysik S Pen nowej generacji oraz pakiet narzędzi i szablonów S Note, umożliwiających tworzenie, edycję, zarządzanie i udostępnianie różnych typów dokumentów.

GALAXY Note 8.0 może działać w trybie czytania (reading mode), pozwalającym czytać e-booki w optymalnej rozdzielczości. Tablet umożliwia też prowadzenie rozmów głosowych* i wykonywanie połączeń wideo. Wraz z urządzeniem użytkownik bezpłatnie otrzymuje niezwykle bogaty pakiet multimediów i usług, wśród których znajdziemy innowacyjne aplikacje Flipboard oraz Awesome Note.

Samsung Galaxy Grand

Samsung Galaxy Grand

źródło: Bloomberg

Samsung GALAXY Note 8.0 będzie dostępny w sprzedaży na całym świecie w drugim kwartale 2013 roku.

Samsung Galaxy Express

Samsung Galaxy Express

źródło: Bloomberg

Podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie zaprezentowano również całą gamę najnowszych tabletów z rodziny Galaxy.

Samsung Galaxy Xcover 2

Samsung Galaxy Xcover 2

źródło: Bloomberg

Galaxy Grand, Express i Xcover 2