Motorola RAZR MAXX oferuje wydajną baterię, która sprosta nawet najbardziej wymagającemu użytkownikowi. Klienci w Polsce będą mogli kupić Motorolę RAZR MAXX już od 11 czerwca 2012 r.

Smukły, mający zaledwie 8.99mm, RAZR MAXX to mocna, wykonana z włókna KEWLAROWEGO konstrukcja. Żywy, krystalicznie czytelny 4,3-calowy wyświetlacz Super AMOLED Advanced jest chroniony przed wszelkimi uszkodzeniami szkłem Corning Gorilla Glass. Ponadto wszystkie elementy, nawet wewnętrzne podzespoły Motoroli RAZR MAXX są zabezpieczone powłoką chroniącą przed niepożądanymi efektami zachlapania.

Wydajna bateria RAZR MAXX umożliwia prowadzenie rozmów do 17,6 godzin na jednym ładowaniu - nie musisz już dłużej martwić się, że spędzisz dzień z telefonem podłączonym do kontaktu. Ponadto pamięć 1GB RAM, dwurdzeniowy procesor 1.2GHz, systemem operacyjny Android, intuicyjny interfejs użytkownika i zwiększona wielozadaniowość zapewnia komfort użytkowania. Bez problemu możesz zmieniać listy odtwarzania podczas sprawdzania poczty e-mail, przeglądania zdjęć – wszystko to codziennie, przez cały dzień i w tym samym momencie - informuje producent.

Aplikacja Działania Inteligentne, dostępna jedynie w smartfonach Motorola, dzięki zautomatyzowaniu rutynowych zadań w oparciu o wykorzystywanie takich funkcji jak pora dnia, lokalizacja, poziom baterii i wiele innych, zwiększa możliwości i komfort korzystania z telefonu. Dzięki niej nie zapomnisz wyciszyć telefonu w trakcie spotkania, włączyć dźwięk, gdy zadzwoni do Ciebie szef czy zmaksymalizować wydajność wyczerpującej się baterii poprzez przyciemnienie wyświetlacza i wyłączenie niepotrzebnych funkcji.

Motorola RAZR MAXX wyposażono w preinstalowaną aplikację Motorola MotoCast umożliwiającą dzielenie się lub pobieranie plików bezpośrednio z komputerów znajdujących się w domu czy pracy prosto na urządzenie. Dzięki temu rozwiązaniu masz stały dostęp do dokumentów, plików ze zdjęciami i muzyką. Nie musisz tracić czasu na zapisywanie potrzebnych danych na innych nośnikach, ani denerwować się, gdy zapomnisz wysłać ważną prezentację.

“RAZR MAXX nie zmienia zasad rozgrywki – on tworzy nowe reguły. Oparty na sukcesie, popularności i dorobku RAZR, nowy RAZR MAXX łączy niepowtarzalny design z oszałamiającą mocą i niewiarygodnie wydajną baterią. To idealny zestaw cech dla tych, którzy chcą korzystać ze swojego smartfona bez żadnych ograniczeń”, powiedziała Małgorzata Matusiewicz, Dyrektor Marketingu Motorola Mobility w Europie Centralnej. „Niezależnie od tego, jak wykorzystujesz urządzenie – oglądasz filmy, rozmawiasz, grasz - nie masz ochoty przejmować się ładowaniem baterii pomiędzy spotkaniami. Nasz najnowszy smartfon przekracza dotychczasową granice i sprawia, że charakterystyczny sygnał ostrzegający o niskim poziomie baterii przechodzi do historii”.

Motorola RAZR MAXX umożliwia dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji zapewniających bezpieczeństwo danych oraz efektywność. Między innymi aplikacja GoToMeeting, czy QuickOffice umożliwiają tworzenie i redagowanie dokumentów Microsoft Office bezpośrednio na telefonie.

Motorola RAZR MAXX będzie dostępna w wybranych punktach sprzedaży detalicznej począwszy od 11 czerwca 2012. Sugerowana cena detaliczna wyniesie około 2199 zł.