W kwietniu do sprzedaż trafi najnowszy smartfon Motoroli. Model DEFY MINI został zaprojektowany z myślą o aktywnych użytkownikach. Dzięki interfejsowi MotoSwitch dostosowuje się do potrzeb właściciela.

DEFY Mini został wyposażony w wyświetlacz Corning Gorilla Glass, który jest odporny na zarysowania. Nowy smartfon Motoroli odznacza się także zwiększoną odpornością na wodę i kurz.

Na 3,2-calowym ekranie dotykowym można wygodnie odczytywać wiadomości tekstowe, e-maile oraz sprawnie przeglądać strony internetowe. Dodatkowo, w najnowszym smartfonie zastosowana została pojemna, wytrzymała bateria.

Urządzenie zostało wyposażone w 3-megapixelowy aparat. Zdjęcia można na bieżąco udostępniać swoim znajomym, przy pomocy preinstalowanych aplikacji do obsługi serwisów społecznościowych. Dzięki umieszczonej z przodu telefonu kamerze VGA można prowadzić video rozmowy na czacie ze swoimi przyjaciółmi, z każdego miejsca.

DEFY MINI posiada także nawigację GPS.

Dzięki interfejsowi MotoSwitch, smartfon zapamiętuje, z kim rozmawiasz najczęściej, jakie aplikacje należą do twoich ulubionych oraz jakie są twoje ulubione piosenki. Wszystkie te informacje są zapamiętywane i wyświetlane na środku ekranu tak aby użytkownik miał do nich łatwy i szybki dostęp.

Motorola Defy MINI pracuje na systemie operacyjnym Android.

"Motorola DEFY MINI to doskonałe połączenie stylu, wydajności i wytrzymałości", powiedziała Małgorzata Matusiewicz, Dyrektor Marketingu Motorola Mobility w Europie Środkowej. "Przede wszystkim, jest to smartfon, który jest w stanie stawić czoła wszystkiemu, co niesie życie. Telefon ten pozwala Ci jeszcze lepiej organizować swoje sprawy, być w ciągłym kontakcie z przyjaciółmi oraz uwieczniać najciekawsze momenty Twojego życia i dzielić się nimi z najbliższymi.”

Motorola DEFY MINI będzie dostępna w ofercie wybranych operatorów oraz w sprzedaży detalicznej w kwietniu 2012 r. Sugerowana cena detaliczna smartfona wyniesie 799 zł.