Aktor Richard Dean Anderson, czyli tytułowy MacGyver z popularnego przed laty serialu, wraca na ekrany. Tym razem mistrz zaradności wystąpi w najnowszej kampanii reklamowej nowego Mercedesa - miejskiego Citana.

W emocjonującej reklamie nowego, małego dostawczego Mercedesa, MacGyver z pokonywaniem przeszkód radzi sobie błyskawicznie, używając tylko przedmiotów codziennego użytku. Jednak tym razem poza kultowym scyzorykiem i rolką taśmy, Richard Dean Anderson ma do dyspozycji także wiernego towarzysza. Jest nim Mercedes-Benz Citan, na który zawsze pojawia się tam, gdzie jest potrzebny.

Samochód jest uniwersalny, solidny i szybki, gdy trzeba. Każdy z szerokiej gamy silników zapewnia wystarczająco dużo mocy, aby bohaterski MacGyver uciekł wrogom. Nie braknie tez w nim miejsca na sprzęt - bez względu na to, czy chodzi o scyzoryk, czy może o europaletę, lub zapas taśmy klejącej...

Zwiastun nowych przygód MacGyvera można już oglądać na stronie internetowej www.macgyver-citan.com. Od 8 września będą się tam znajdować również materiały "od kuchni", przygotowane podczas ich nagrywania. Nowe, internetowe odcinki pojawią się na stronie 18 września.