Play, tak jak T-mobile poinformował klientów o cenach iPhone 6 w swoim abonamencie. Za 229 złotych miesięcznie wersję 16 GB dostaniemy za złotówkę.

Jak informuje Play, nowy smartfon z Cupertino - iPhone 6 będzie można otrzymać za 1 zł na start w FORMULE 4.0. Dla nowych klientów abonament będzie wynosił 234 złote, a ci którzy zdecydują się przenieść numer - 229 złotych miesięcznie przez 2 lata. Dla klientów Play cena będzie wynosić 229 złotych miesięcznie. Kto przeniesie numer z karty na abonament zapłaci abonament niższym o 35 złotych. Pozostałe ceny w poniższej tabeli:

Ceny iPhone 6 w Play.png / Media

Głos w sprawie iPhone 6 i 6 Plus na blogu Play zabrał Marcin Gruszka: "Sprzedajemy tylko model 6. Pojemność 16 GB, kolory: gwiezdna szarość, srebrny, złoty. Pojemności większe oraz model 6 Plus pojawią się w sprzedaży 24.10. Podczas preorderu tylko zamawiacie, nie płacicie. Pierwsze dostawy 24.10 nie wcześniej. W preorderze nie będziemy sprzedawać samych urządzeń. Trzeba zdecydować się na umowę. Pracujemy razem z Apple nad funkcją WiFi Calling, ale na razie nie jest ona dostępna."

Oprac. T.J