Truphone przedstawia nowe plany taryfowe Truphone World. Tym samym daje firmom pewność bezproblemowej komunikacji podczas podróży służbowych pomiędzy głównymi ośrodkami biznesowymi na świecie.

Truphone World to pakiety minut, SMS-ów i danych, które teraz mogą być wykorzystane w 66 krajach, umożliwiając swoim klientom korzystanie z komunikacji mobilnej podczas biznesowych podróży zagranicznych w taki sam sposób jak we własnym kraju. Oferta Truphone wyprzedza zbliżające się zmiany przepisów w roamingu w Unii Europejskiej, które obniżą koszty korzystania z urządzeń mobilnych w UE w grudniu 2015 roku.

ikona lupy />
Oferta Firma - dodatkowe pakiety Europa / Media

Rdzeniem wśród 66 państw Truphone World jest strefa ośmiu kluczowych lokalizacji nazwana Truphone Zone . W niej użytkownicy mogą korzystać z ośmiu międzynarodowych numerów telefonu, zapisanych na jednej, inteligentnej karcie SIM. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci Truphone są dostępni pod swoimi lokalnymi numerami telefonów i po lokalnych stawkach dla dzwoniących niezależnie od tego, gdzie na świecie się znajdują.

Truphone

Dzięki technologii zastosowanej w inteligentnej, międzynarodowej karcie SIM, do której można przypisać aż 8 numerów zagranicznych, rozmowy w krajach należących do Truphone Zone, traktowane są jak miejscowe. Truphone eliminuje także koszty związane z roamingiem połączeń głosowych, wysyłania SMS-ów i transmisji danych, umożliwiając pracownikom pozostanie w kontakcie podczas podróży.

Truphone został założony przez Jamesa Tagga, brytyjskiego przedsiębiorcę i wynalazcę znanego z wynalezienia technologii ekranu dotykowego oraz rozmów internetowych z wykorzystaniem telefonu komórkowego. Tagg zapoczątkował także unikatową technologię karty Smart Caller ID.