Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wspomnień czar: Najlepsze gry retro

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Pac-Man (1980) Czy gra, w której sterujemy żółtą kulką i zjadamy kolorowe duszki może odnieść jakikolwiek sukces? Spytajcie o to firmę Namco – twórcę legendarnego już Pac-Mana. Gra, którą wydano w sumie na kilkunastu platformach, do dziś potrafi wciągnąć na długie godziny. Niestety nikomu nie uda się już pobić rekordu świata ustanowionego przez Amerykanina Billy’ego Mitchella. Zdobył on w Pac-Manie 3,333,360 punktów. Więcej po prostu się nie da. (fot. screen z gry | ©Namco)
Pac-Man (1980) Czy gra, w której sterujemy żółtą kulką i zjadamy kolorowe duszki może odnieść jakikolwiek sukces? Spytajcie o to firmę Namco – twórcę legendarnego już Pac-Mana. Gra, którą wydano w sumie na kilkunastu platformach, do dziś potrafi wciągnąć na długie godziny. Niestety nikomu nie uda się już pobić rekordu świata ustanowionego przez Amerykanina Billy’ego Mitchella. Zdobył on w Pac-Manie 3,333,360 punktów. Więcej po prostu się nie da. (fot. screen z gry | ©Namco) / Inne

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej