NTG to przede wszystkim jeden z liderów w przewozach pomiędzy Skandynawią i Finlandią a pozostałymi krajami Europy. Z liczbą ponad 2500 ciężarówek,  jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie transportowe. W NTG Polar Road chcemy być zawsze pierwszym wyborem dla klientów w przypadku transportów do Finlandii, Szwecji, Norwegii oraz Danii.

Specjalizujemy się również w transportach do Krajów Bałtyckich, Rosji oraz innych Krajów WNP - podejmiemy się realizacji transportu w nawet najdalsze rejony tych krajów.

Dzięki akwizycjom firm transportowo-spedycyjnych oraz startup-om przeprowadzonym przez Grupę NTG w takich krajach jak Wielka Brytania, Włochy czy też Rumunia, równie aktywnie rozwijamy także inne kierunki europejskie.

W czym tkwi sukces firmy, która rozwija się zdecydowanie bardziej dynamicznie, niż większość konkurentów?

Wypróbowaną drogą do sukcesu jest skandynawski model pracy, który oparty jest na wzajemnym zaufaniu, kulturze dialogu, jasnej komunikacji bez niedomówień, dobrej atmosferze i płaskiej strukturze organizacyjnej.

W NTG Polar Road pracownicy mają większą swobodę w realizowaniu swoich zadań, co wiąże się z większą odpowiedzialnością, ale z drugiej strony związane jest to z adekwatnym wynagrodzeniem, działa motywująco i przynosi więcej satysfakcji.

W NTG stworzyliśmy odpowiednią strukturę opartą na partnerstwie, która to umożliwia rozwój najlepszych i najbardziej ambitnych specjalistów z branży. NTG to idealnie miejsce niezależnie czy ktoś szuka dobrze płatnej pracy, gdzie może rozwijać swoje umiejętności czy ma pomysł na własny biznes i potrzebuje wsparcia od strony finansowej i organizacyjnej.

Więcej informacji na stronie www.ntgpolar.pl