Od 3 lutego TOYA wprowadza nową ofertę TOYAmobilna. Nowością jest połączenie dotychczas rozłącznych pakietów telefonii i dostępu do Internetu.

Na jednej karcie SIM dostępne są połączenia telefoniczne, SMS, MMS oraz transmisja danych.

Oferta obejmuje pakiety dostępu do Internetu: 1, 2, 4 i 8 GB. Połączenia telefoniczne między użytkownikami TOYAmobilna oraz do użytkowników telefonii stacjonarnej TOYAtel wynoszą 10 gr /min, do wszystkich operatorów krajowych – komórkowych i stacjonarnych 15 gr /min. Dodatkowy pakiet 500 SMS do TOYAmobilna kosztuje 5 zł, nie traci ważności z końcem miesiąca i jest aktywowany natychmiast po wysłaniu zamówienia przez SMS. Po przekroczeniu limitu danych, dostęp do Internetu jest możliwy w pełnych prędkościach i bez ograniczeń, ze stawką liniową wynoszącą 1,6 zł za 100 MB. W ten sposób Abonent nie zostanie zaskoczony niespodziewanie wysokim rachunkiem.

Nowością jest też usługa TOYAmobilna HIT. To karta SIM z opłatą miesięczną 6 zł bez limitów, ale posiadającą wszystkie przywileje oferty pakietowej.

Dodatkową korzyścią i doskonałym połączeniem z telefonią stacjonarną oferowaną przez firmę TOYA jest przyznanie 100 darmowych minut połączeń do TOYAmobilna dla wszystkich pakietów telefonii stacjonarnej. Każdy Abonent może posiadać wiele kart SIM w ramach jednego konta rozliczeniowego.