statystyki

Infrastruktura 5G będzie silnikiem czwartej rewolucji przemysłowej [ROZMOWA]

autor: Mirosław Mazanec01.07.2019, 07:33; Aktualizacja: 01.07.2019, 08:15
"5G jest 20 razy szybsza, opóźnienie w przesyle danych jest mniejsze niż 1 milisekunda, a pojemność jest 10 razy większa. Infrastruktura 5G będzie silnikiem czwartej rewolucji przemysłowej. "

"5G jest 20 razy szybsza, opóźnienie w przesyle danych jest mniejsze niż 1 milisekunda, a pojemność jest 10 razy większa. Infrastruktura 5G będzie silnikiem czwartej rewolucji przemysłowej. "źródło: ShutterStock

W zeszłym tygodniu byłem na Starym Kontynencie, by rozmawiać o możliwości rozbudowy infrastruktury – mówi Koh Dong-jin, prezes Samsung Electronics.

Amerykańskie firmy nie mogą współpracować z oskarżanym o szpiegostwo chińskim Huaweiem. Co sądzi pan o wojnie celnej między Chinami a USA?

W zasadzie nie powinienem tego komentować. Ale gdy dzieją się takie rzeczy, zawsze powtarzam swoim pracownikom: nie wykorzystujmy tego w naszej działalności. Niezależnie od tego, co dzieje się z niektórymi firmami, nie możemy opierać na tym biznesu. Zamiast wykorzystywać takie zjawiska, musimy mieć długoterminową mapę działań. W lutym przedstawiłem swoją wizję na kolejne 10 lat i jest to wynik naszych doświadczeń, a nie zewnętrznych uwarunkowań.

Nie jest jasne, czy Huawei zostanie dopuszczony do budowy infrastruktury 5G w Europie. Czy w tej sytuacji Samsung zamierza mocniej zainwestować w budowę tej sieci poza Koreą Południową?


Pozostało jeszcze 83% treści

2 dostępy do wydania cyfrowego DGP w cenie
9,80 zł Za pierwszy miesiąc.
Oferta autoodnawialna
PRENUMERATA 2020
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • Xyx(2019-07-01 17:28) Zgłoś naruszenie 12

    Gazeta Prawna tubą propagandową Samsunga. Kolejny bełkot o czwartej rewolucji. Niech sobie robią ją w Korei.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane