statystyki

Wedding planner, czyli jak zostać ślubnym konsultantem w Polsce

autor: Urszula Lawina30.12.2014, 16:30
ślub, małżeństwo

Wedding planner, czyli konsultant ślubny to teraz modny w Polsce zawód.źródło: ShutterStock

W tej branży liczą się przede wszystkim dobry pomysł, wyjątkowe zdolności interpersonalne i jak najszersza sieć kontaktów z podwykonawcami, którzy będą w stanie spełnić najbardziej wyszukane oczekiwania klientów.

Wedding planner, czyli konsultant ślubny to teraz modny w Polsce zawód. Z ich wsparcia korzystają już nie tylko celebryci. Konsultant ślubny może pomóc tym, którzy po prostu nie mają czasu, aby samodzielnie zorganizować to najważniejsze w ich życiu wydarzenie.

Dobrym testem na to, czy nadajemy się do tego zawodu jest zorganizowanie ślubu znajomych czy kogoś z rodziny. Potem powinno się ukończyć profesjonalny kurs, trwający zaledwie kilka dni – nie jest obowiązkowy, ale dobrze widziany na rynku. Najlepiej ten rekomendowany przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych – organizowany przez członków PSKŚ – firmy komercyjne w wielu różnych terminach i miastach. Nie do przecenienia jest staż w renomowanej agencji organizacji ślubów. Wiele firm może się pochwalić doświadczeniem w organizacji setek imprez.


Pozostało 83% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane