Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najciekawsze gadżety technologiczne na MWC 2015

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
LG Watch Urbane Smart zegarków na MWC w tym roku było wiele, co może świadczyć nie tylko o rozwoju tego segmentu urządzeń ale i wskazuje na przygotowania koncernów na nadejście Apple Watch. Następca LG Watch R jest od niego przede wszystkim "ładniejszy". Plastikową kopertę zastąpiono metalem. Wyświetlacz P-OLED o przekątnej 1,3 cala. Całość działa na Android Wear. Niestety wersji LTE na rynek europejski nie będzie. Dostępny w dwóch podstawowych wersjach: srebrnej "sportowej" i złotej, nieco bardziej eleganckiej.
LG Watch Urbane Smart zegarków na MWC w tym roku było wiele, co może świadczyć nie tylko o rozwoju tego segmentu urządzeń ale i wskazuje na przygotowania koncernów na nadejście Apple Watch. Następca LG Watch R jest od niego przede wszystkim "ładniejszy". Plastikową kopertę zastąpiono metalem. Wyświetlacz P-OLED o przekątnej 1,3 cala. Całość działa na Android Wear. Niestety wersji LTE na rynek europejski nie będzie. Dostępny w dwóch podstawowych wersjach: srebrnej "sportowej" i złotej, nieco bardziej eleganckiej. / Bloomberg / Simon Dawson

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej