Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

10 najciekawszych gier na smartfony z systemem Windows Phone

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Asphalt 8: Airborne Jedna z najlepszych gier samochodowych na urządzenia mobilne. Asphalt 8 charakteryzuje się realistycznym (ale bez przesady) modelem jazdy i oprawą graficzną, która zdecydowanie dystansuje konkurencyjne tytuły. Do dyspozycji graczy oddano ponad 40 licencjonowanych samochodów od takich producentów, jak Ferrari czy Lamborghini. Na uwagę zasługuje również doskonała oprawa dźwiękowa. Szkoda tylko, że gra na każdym kroku atakuje nas mikropłatnościami.
Asphalt 8: Airborne Jedna z najlepszych gier samochodowych na urządzenia mobilne. Asphalt 8 charakteryzuje się realistycznym (ale bez przesady) modelem jazdy i oprawą graficzną, która zdecydowanie dystansuje konkurencyjne tytuły. Do dyspozycji graczy oddano ponad 40 licencjonowanych samochodów od takich producentów, jak Ferrari czy Lamborghini. Na uwagę zasługuje również doskonała oprawa dźwiękowa. Szkoda tylko, że gra na każdym kroku atakuje nas mikropłatnościami. / Media

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej