Intel opracował aplikację, która pobiera dane z Facebooka, Twittera oraz profili YouTube i kompiluje infografikę z zagadnieniami o życiu online użytkownika. W rezultacie otrzymuje on zbiór informacji o swoich zainteresowaniach i nawykach w mediach społecznościowych.

Aplikacja mówi wiele o zwyczajach udostępniania treści przez użytkownika: analizuje procent postów udostępnionych w różnych porach dnia, to z kim rozmawia, a także jakie są jego najpopularniejsze posty.

Jak piszą twórcy aplikacji pozwoli ona "Przechwycić zrzut Twojego życia z mediów społecznościowych i stworzyć swój własny barwny obraz, pełen wskazówek i faktów o jednym z najbardziej fascynujących tematów w świecie - Tobie!".

Jak zauważa huffingtonpost.com, nowa aplikacja ma wiele wspólnego z projektem "Muzeum Me". Intel pobiera w niej wszystkie nasze dane z Facebooka i przedstawia je w formie wirtualnej galerii. Aplikacja tworzy krótki film, który pokazuje całe nasze życie społeczne. Podzielone jest ono na poszczególne segmenty, takie jak znajomi, zdjęcia czy nawet pojedyncze słowa, które piszemy na naszej tablicy.

Aplikacja jest dostępna tu.