czosnek a zdrowie

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu czosnek a zdrowie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące czosnek a zdrowie.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Król: Jak żyć, Panie Premierze?

  Król: Jak żyć, Panie Premierze?

  Męczą wszyscy biednego Donalda Tuska. Pojechał spotkać się z rolnikami, którzy doznali strat z powodu wiatrów i burz, a uprawiali paprykę. Rzeczywiście na tle przeciętnego losu polskiej wsi są to ludzie szczególni, bo chociaż próbowali się specjalizować, jednak jakby zapomnieli, że w rolnictwie bardzo wiele zależy od losu i pogody.

  czytaj więcej

 • Myj zęby w pracy

  Myj zęby w pracy

  Większość ludzi myje zęby tylko dwa razy dziennie, rano i wieczorem, zapominając o tym, że zęby powinno się szczotkować po każdym posiłku. Stąd tylko do codziennego mycia zębów w biurze przyznaje się zaledwie 21 proc. ankietowanych.

  czytaj więcej

 • Siedem grzechów głównych: Obżarstwo

  Siedem grzechów głównych: Obżarstwo

  Z zachwytu nad obfitością jedzenia folgujemy sobie ponad miarę. W biegu wrzucamy w siebie góry żywności, zapominając o poście - z Jarosławem Dumanowskim, profesorem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (Instytut Historii i Archiwistyki, Centrum Badań nad Historią i Kulturą Wyżywienia, rozmawia Mira Suchodolska.

  czytaj więcej

 • Uwiedzeni przez znachora

  Uwiedzeni przez znachora

  Samoleczenie, uzdrowiciele, bioenergoterapia czy homeopatia. Mimo że nie ma naukowych dowodów na skuteczność większości metod lecznictwa niemedycznego, to co roku ponad milion Polaków sięga po tego typu środki

  czytaj więcej

 • Nasze dzieci to największe pierdoły na świecie? Hodujemy zombi, które nie wiedzą kim są

  Nasze dzieci to największe pierdoły na świecie? Hodujemy zombi, które nie wiedzą kim są

  Hodujemy zombi, które nie wiedzą, kim są i dokąd zmierzają. Żyją w tyranii optymizmu, przekonane, że mogą wszystko, że mają równe szanse, że wystarczy chcieć, by mieć. A nie potrafią poradzić sobie nawet z komarem, a co dopiero z krytyką czy wzięciem odpowiedzialności za innych

  czytaj więcej

 • Święta bez choinki? W sanockim skansenie wigilia w dawnym stylu

  Święta bez choinki? W sanockim skansenie wigilia w dawnym stylu

  Wieczerze wigilijną sprzed stu lat oraz zwyczaje związanie ze świętami Bożego Narodzenia na Podkarpaciu odtwarza stała wystawa w Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku (Podkarpackie).

  czytaj więcej

 • Kooperatywy szukają rolników. Przyszła moda na lokalne produkty

  Kooperatywy szukają rolników. Przyszła moda na lokalne produkty

  Dla małych gospodarstw to szansa na stałego klienta i godne zarobki. Członkom kooperatyw spożywczych zależy na dobrej żywności pozyskiwanej w ramach zaufanej współpracy. Niekoniecznie popartej ekologicznym certyfikatem.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników

Galeria

Inne

e-Booki - elektroniczne poradniki Gazety Prawnej