Twoje dziecko ma styczność z dopalaczami? Sprawdź gdzie szukać pomocy

Syntetyczne substancje odurzające są dostępne bez problemu. Często szkodliwe substancje sprzedaje się pod przykrywką prowadzenia innej działalności. Co robić kiedy dziecko wpadnie w pułapkę nałogu?

narkotyki, kokaina

żródło: ShutterStock

Bezpłatna, całodobowa infolinia Głównego Inspektora Sanitarnego

Numer telefonu: 800 060 800

Pod ten numer mogą dzonić szukający pomocy rodzice. Można także podać informacje o osobach handlujących dopalaczami. Pracownicy infolinii Głównego Inspektora Sanitarnego poinformują o skutkach zażywania takich środków, oraz doradzą możliwe sposoby leczenia uzależnienia.


Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

Numer telefonu:116 111

To telefon kontaktowy stworzony przez fundację Dzieci Niczyje z myślą o potrzebujących wsparcia nieletnich. Młodzież może porozmawiać o trapiących ją problemach. Według informacji podanej przez MEN w ubiegłym roku odebrano ponad 3200 rozmów dotyczących narkotyków. Telefon działa od godziny 12 do 22, możliwa jest także rozmowa przez internet na stronie www.116111.pl/napisz

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

  • po co nam takie państwo(2015-07-19 09:14) Zgłoś naruszenie 00

    Ja wam powiem gdzie pomocy NIE szukać. Na pewno nie w państwie rządzonym przez PO-wców.
    Ta partia jest kompletnie nieudolna, na granicy sabotażu. Tusk kłamał, że zrobił porządek z dopalaczami, a wyszło jak zawsze. Handlarze dopalaczy w państwie PO-wców mają się świetnie.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!