« Powrót do artykułu

Janusz Cieszyński, wiceminister zdrowia: Kryzys nie legitymizuje niechlujstwa [WYWIAD]

To, że termometr elektroniczny mógł panom zaniżyć temperaturę, nie znaczy, że państwo polskie źle walczy z koronawirusem. To za daleko idący wniosek

Janusz Cieszyński

autor: Fot. Slawomir Kaminski Agencja Gazetażródło: Agencja Gazeta

Janusz Cieszyński

statystyki

Komentarze (7)

 • Dziadek wnuków(2020-07-26 13:04) Zgłoś naruszenie 141

  Jak to się chwalą, dopieszczają słownie, i zapewniają że Polska bez nich byłaby w bagnie ! A mnie się wydaje iż większość tej kamaryli to ludzie śliscy, mocno wątpliwej reputacji, bezideowcy którzy przez zaślepienie chwilowe Polaków korzystają z chwili im danej do zarządzania państwem ! To właśnie ta nowa "elita" zapowiadana przez prezesa, to ich najlepsi ludzie, to "dobra zmiana" pod znanymi nam nazwiskami ; Szumowski & Lichocka , Cieszyński & Ziobro, Macierewicz i Kaczyński itp, itd, etc ...... Pisać dalej ? Szkoda czasu gdy tak łaskawie świeci nam [mi] słońce. Idę nad wodę lecz nie nad tą ,która leje się z ich otworów gębowych.

  Odpowiedz
 • instruktor(2020-07-26 12:48) Zgłoś naruszenie 131

  "Kryzys nie legitymizuje niechlujstwa" -dziżes, i kto to mówi...

  Odpowiedz
 • Obywatel.(2020-07-26 11:27) Zgłoś naruszenie 132

  Szanowny , panie ministrze zdrowia J.Cieszyński , mam do pana , bezpośrednie pytanie ,czy i kiedy zostaną otwarte , przychodnie rejonowe i lekarze , pierwszego , kontaktu , będą , przyjmować ,pacjentów , tak ,jak było wcześniej ,z zachowaniem wszelkich praw ostrożności , pod względem zdrowia ,żeby nikt z lekarzy i pacjentów , nie spowodował zakażeń ,za równo dla lekarzy , jak i pacjentów . Chodzi , mi o to że kościoły różnych wyznań są otwarte , sklepy również , jak i stadiony sportowe , to i czas na otwarcie przychodni rejonowych i przyjmowanie , przez lekarzy pierwszego , kontaktu ,co to za porada , przez telefon , gdzie lekarza powinien za równo ,obejrzeć ,jak i zbadać , pacjenta ,prze telefon , nie da się wszystkiego zbadać , niestety ,czkam na otwarcie przychodni lekarskich .?!

  Odpowiedz
 • zgroza(2020-07-26 11:31) Zgłoś naruszenie 91

  Nie dobrze się robi jak się słyszy takiego cwancygiera,wystarczy popatrzeć na zdjęcie na tę gębę i wszystko tam widać i taki będzie coś pitolił o niechlujstwie.

  Odpowiedz
 • baju, baju...(2020-07-26 18:06) Zgłoś naruszenie 50

  Ludzie dojnej zmiany to ludzie pokroju T. Rydzyka i prałata Jankowskiego. Naród przyzwyczajony do takich elit na nich głosuje. Bo ci dali im ochłap z tego co im ukradli. Poprzednicy choć mniej kradli to ochłapów dla nich nie mieli a i odwrotnie czarnej mafii ich sprzedali. Kler też dobrze mówi o sobie- kto ich krytykuje to wróg.

  Odpowiedz
 • dzwon ze spiżu(2020-07-27 09:10) Zgłoś naruszenie 50

  Jak to było u Henryka Sienkiewicza? "Diabeł ubrał się w ornat i ogonem dzwoni". Jasne ,że będziecie rozliczeni ale nie będzie Was rozliczać mało co piśmienna ściana wschodnia, ani czarna sotnia lecz prawnicy opierający sie na przywróconym spapranym przez Was prawie.

  Odpowiedz
 • 1111(2020-07-26 18:48) Zgłoś naruszenie 30

  Panie od dawna wiadomo żeś krętacz żłodziei nawet ten wywiad nie zmieni ocen . Pana bliscy wstydzą się że ktoś taki pochodzi z ich rodziny . Pana matka powinna się wyrzec takiego dziecka i prosić swojego Boga o lekką śmierć dla pana.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!